Raimo O Kojo - Eroon viinasta

Onko kukaan lukenut kyseisen kirjan? Itsellä tekis mieli hommata ja lukea. Varmaan löytyy kirjastostakin.
162508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Luin ja olen sen jälkeen pitänyt löylykauhaa perceeessäni.

Äänestä
  • Olet vain idiootti.

    Äänestä

Kirjan sivut sopii ripuliroiskeiden pyyhkimiseen takapuolesta rajun ryyppyputken aikana.

Äänestä

Suosittelen!

Siitä kirjasta on ollut keskustelua paljonkin. Silloin, kun tällä palstalla oli vielä muidenkin kirjoituksia kuin henkisesti alamittaisten koprofiilien.

Äänestä

AA kerholla on vessassa parin metrin pino Kojon kirjoja. Sivut tosiaan käy hyvin perceen pyyhkimiseen.

Äänestä
  • Totuus ei pala tulessakaan eikä varsinkaan viemärissä. Älä pelkää, lue.

    Äänestä

35 sivu menossa, Raimo O Kojon kirjasta. Krapuloissani luen ja pieren samalla sontaista ilmaa. (AA&persehiki)

Äänestä

Hanki vaan suosittelen !
Ei ehkä kylläkään auta sinua kun pitäisi olla tosissaan.
Ei kutenkaan AA lainen kirja jokaisen akoholirriippuvaisen olisi syytä lukea.

Äänestä

Joo suosittelen tosiaan ripulipaskan pyyhkimiseen perceestä, niitä kansia voi käyttää vaikka kiljun lappamiseen.

Äänestä

luin kirjan ja on paras aiheesta kirjoitettu. sisältää hyviä ehdotuksia niille, jotka haluaisivat korjata elämänsä vielä,kun se on mahdollista. ihmehän siihen tarvitaan! samalla mietin, mitä noille joillekin alkuaan kysymykseen vastanneille kuuluu. ovatko vielä hengissä?

Äänestä
  • Edelleen pyyhitään, kirjahan on erittäin riittoisaa kamaa!

    PS. Alkaakohan jollakulla raksuttaa jossain toisen vuosikymmenen kohdalla, että trollailuhan tässä on se "juttu", eikä viinan juonti? Toki jokainen meistä voi kupsahtaa saappaat jalassa vaikka huomenna.

    asd

    Äänestä

Löylykauhoja kaikille!

Äänestä

Tota en oo lukenu,mutta nyt on meneillään Heittiön vaellus,seikkailija,kullankaivaja ym.Heikki Kokon elämäkerta.

Äänestä

Jos tuon kirjan saisi äänikirjana ja luonnollisesti Kylmiksen lukemana. Hänen äänensä on ihanan rauhoittava ja tuo lämpimän turvallisuustunteen.

Äänestä
  • Mielen rauha on tärkein rauhattomalle sielulle. Psykelle sama, sille ei ole käyttöä.

    Äänestä

Ein finger im arsch ist wunderbar entspannend und macht gute laune.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perseenhaju kirjoitti:

Onko kukaan lukenut kyseisen kirjan? Itsellä tekis mieli hommata ja lukea. Varmaan löytyy kirjastostakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu