sinä oikeastinäkevä!

eeeelllluuuu

Tapasin mukavan miehn 3 viikkoa sitten, hän on huumorintajuinen, mukava ja kauniin hymyn omaava skorppiooni, itse olen tumma hiuksinen neitsyt nainen... mitä näet tästä ystävyydestä tulevaksi, onko hän se mies jota olen etsinyt rakkaudessa vai jääkö vain kaveruudeksi?

1

89

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      skorpioni ja neitsyt tarvitsevat piiiiitkän koeajan, se on faktaa. mutta se niistä horoskoopeista.
      teille näen monta törmäyskurssia, jos todella aiotte tutustua toisiinne syvällisemmin. voisit myös kurkistaa olutkolpakkoon ja seurata, millä vauhdilla se vajenee.

      tämä mies etsii täydellistä luottamusta, hän ei kestä puolikkaita asioita.
      mies on lapsirakas ja hän on kiintynyt sukuunsa. onko hän sitten se oikea mitä etsit?
      kiinnitä huomiota pukeutumiseesi, entistäkin tarkemmin. mieheltä ei jää huomaamatta yhtään mitään. ei pienintäkään yksityiskohtaa. ole naisellinen nainen.
      ja sanoisin kyllä, teidän energianne sopivat hyvin yhteen. mutta epäluuloisuus ja se pitkä soidinaika on ehdoton, se vie hermoja mutta voi tuottaa tulosta.

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      138
      1289
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      35
      820
    3. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      587
    4. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      580
    5. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      27
      576
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      26
      538
    7. Ajatteletko ollenkaan minua

      Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott
      Ikävä
      30
      526
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      24
      511
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      16
      482
    10. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      15
      472
    Aihe