ei ummarra

miksi ette näytä sitä jos olette kiinnostuneita?
7160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ujostuttaa

Äänestä

pyytämättäkin.

Äänestä

Jos on kävelevä katasrofi jo syntyessään, niin ei siinä ehdi muuta kuin koittaa olla kompastumatta omiin jalkoihinsa, kun näkee sen miehen.

Äänestä
  • jospa hän tulisi auttamaan sinut ylös, jatkaisitte matkaa yhdessä

    Äänestä

Kun on pari kertaa saanut kuraa niskaan tunnustaessaan niin oppii pitämään tunteensa visusti sisällään. Eri asia jos kehonkieli paljastaa totuuden... mutta mitään en enää myönnä.

Äänestä

yhtään parempia näyttämään kiinnostustaan? ???

Äänestä

hää on varattu :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naiset kirjoitti:

miksi ette näytä sitä jos olette kiinnostuneita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu