Ei montakaan myyty

Hirvee hulaballoo myynnistä. Mutta kylmä fakta on, että 920 ei myy oikeesti. Vityks meni sekin elopin pelleily. Kukaan viisas ei vakoiluvirus-windowsia kännyynsä haluu.
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ihminen joka ostaa 600€ puhelimen on joko tyhmä tai sillä on liikaa rahaa...

Äänestä

Ja vaikka myisikin ,niin joulukuu ja joululahjat lähestyy.

Mutta kun kaikki liikkeet myyvät ei oota. Nyt kun olisi Nokialla kysyntää tuotteita ei ole tarpeeksi.

Äänestä
  • pankaa rahanne hyväntekeväisyyteen mielummin kuin tollaseen 600e hömpötykseen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eieieieisiie kirjoitti:

Hirvee hulaballoo myynnistä. Mutta kylmä fakta on, että 920 ei myy oikeesti. Vityks meni sekin elopin pelleily. Kukaan viisas ei vakoiluvirus-windowsia kännyynsä haluu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu