oon niin onnellinenn!

Tää varmaa kuuluu tänne:D mut siis joo.. Kaikki on nyt niin täydellistä
14150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ai että ku ihanaa :3

Äänestä
  • Se oli (: se lupas olla tnää mun kaa :3

    Äänestä

"Sit me puhuttii yhestä meidä luokkalaisesta joka suoraansanottuna.. vittuilee mulle kokoajan, ni se sano et vetää sitä ens kerralla turpaan, sulosta:3."

No enpä nyt sanos että kovin sulosta on kun se sinun poikkikses tulee itku kurkussa silmä mustana takaisin tältä "kostoretkeltä"...

Äänestä
  • Joo mut siis se tarkotti sitä siks ku sitäki ärsyttää ku se jätkä vittuilee kokoaja.. ja tiiän et se josta me puhuttii, ei pärjäis.

    Äänestä

söpöö haha :3 toivottavasti teil jatkuu hyvin

Äänestä
  • Joo, itekkin toivon niin, mutta poikapa ottaa, ja muuttaa 200km päähän. Voin sanoo, et mua ei oo luotu kaukosuhteeseen, ku pelkään et se pettää heti ku voi:p

    Äänestä

Tajusin kyllä et toi oli teinin uhoa vaan, et "vedän sitä turpaa jeejee" mutta ihan oikeasti siinä ei ole mitään siistiä jos jätkä käy vetämässä turpaan ihmisiä. Ja voin sanoa ihan kokemuksella. Kyllä mäkin typeränä teininä pidin sitä suloisena, kun säätö sanoi, että vetää yhtä jätkää pataan kun se haukku mua ja puhu must paskaa (tietysti luulin sen vaan olevan puhetta ja pojan tapa kertoa että välittää musta) ja sitte parin viikon päästä se oli käyny vetää siltä hampaat sisään ihan varottamatta. Se säätö jäi sitten siihen.
Tuota kohtaa lukuunottamatta olen iloinen, että saat tuntea sen hyvän fiiliksen, kun on joku ihastus ja saa ensisuudelman ja on taivaissa sen jälkeen. Itse jo unohtanut miltä se fiilis tuntuu. :D

Äänestä
  • Joo toi tunne on mul vielki, oli ihanaa (:. Kutittaa iha hirveesti mahaa ku ajattelen sitä hetkee. Kaitpa pitää toi poika tänään esitellä vanhemmille ku tulee vissiin meille käymään(:.

    Äänestä

On se vaa nii ihanaa ku jollaki menee hyvin ja on onnellinen. Ite oon masentunu ja viiltelen. Mun elämä on täysin perseest. Sain kyl ite ensisuudelmani melkein 2kk sit ja nyt en oo enää yhes sen pojan kaa. Se loppujen lopuks vaan satutti mua :'( onneks mul on kaverit :) Onnee sulle! Toivottavasti teijän jutul menee hyvin ja se kestää kauan. :))

Äänestä
  • Nooh, en usko et meil kestää kovin pitkään, ku tää poika muuttaa kahe viikon sisäl. Mut hei, se poika jonka takii viiltelet (?) ei oo sun arvone. Kute yhes elokuvas sanottii: " Haistatetaa sille paskat ". Ja lupaan, että säki tapaat viel jonku joka rakastaa sua, ja ajattelee sun parastas. Älä anna tollasten idioottejen pilaa sun elämääs. Anna niitte olla omassa arvossaa, äläkä välitä siitä. Mut mun motto onki: PARTY HARD WITH FRIENDS!!(:.
    Ja siitä viiltelystä: itel on ollu tosi huono omatunto, ja oon pakottanu itteni olemal ilma viiltelyy. Mut tää poika on mun elämän tärkein ihmine ja rakastan sitä helvetisti(:.
    Mut joo ajattelin viel tekstaa sen kaa(:.

    Äänestä

Eka stoorii... ja sit...

"Mut heräsin vhä aikaa sit siihe, et en saa nukuttuu, ku ajattelen vaa sitä.. "

entiiä ajatteliks kukaa muu sitä tällee mut haha repesin :D

Äänestä
  • Perverssi! :D joo en tarkottanu tollee :D

    Äänestä

haistakaa VITTU.toiovottavasti kuolette

Äänestä
  • Ei pysty mul o lanit:3.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä&sinä kirjoitti:

Tää varmaa kuuluu tänne:D mut siis joo.. Kaikki on nyt niin täydellistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu