NYT PATTAYALLE

Nyt pitää lähtä äkkiä Thaimaaseen, vihdoin ja viimein eukko antoi luvan ja pääsee sikailemaan oikein kunnolla! Thaimaan naiset, kohta tullaan joten olkaa valmiita ja suomen persjalkaset, solong!!!!!!
41231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se on Thaimaahan,ei Thaimaasee!Ethän varmaan sano et Puuhamaasee vaa Puuhamaahan.Peace.

Äänestä

Vinkki: käytä kondomia jos meinasit seksiturismia harrastaa. Noin 60-80% thaimaalaisista prostituoiduista kantaa HI-virusta tai AIDS:ia.

Äänestä

Thaimaasta saatavat sukupuolitaudit ei oo mitään lastentauteja. Esimerkiksi tippuriin ei tahdo oikeen antibiootit purra. Selitä siinä sitten eukolles että lentokoneen vessasta se tarttu. Kumia ja mielellään kotimaista. Paikalliset on pieniä eikä kestä.

Äänestä

Hihii... Vai notta persjalkaisia suomalaisia?
Siellä taikkulassa ne natiivit sitten ovat varsinaisia metriheikkejä??
Buah-hah-haa!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SIKAILIJA kirjoitti:

Nyt pitää lähtä äkkiä Thaimaaseen, vihdoin ja viimein eukko antoi luvan ja pääsee sikailemaan oikein kunnolla! Thaimaan naiset, kohta tullaan joten olkaa valmiita ja suomen persjalkaset, solong!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu