Sammutatteko te yleensä ennen sänkypuuhia valot? Minä 17 v ja mieheni 20 v. Yleensä aina iltaisin hän syöksyy sammuttamaan äkkiä valot. Koko seksistä lähtee mielestäni into.. kiva sielä pimeessä yrittää räpeltää kun ei edes näe toista :( Olisi niin ihanaa jos hän voisi joskus jättää valot päälle. Emmekä me oikein koskaan aamullakaan rakastele, silloin kun olisi niin valoisaakin, mutta ehei.. Nykyään on ruvennut tuntumaan että jospa en enään viehätä häntä, jolloin hän sammuttaa valot ja voi ajatella vaikka toista naista. Tämä valojensammutus kun on yleensä naisten vaiva, mutta näköjään miehelläkin voi olla tarve saada valot pois.
Oon kuitenkin yrittänyt vihjailla että jos valot jäisi tällä kertaa päälle, mutta AINA hänen on pakko sammuttaa ne. Tiedän että kaikki teistä nyt sanovat että teidän täytyy jutella. Mutta jos juttelukaan ei oikeen tunnu auttavan enkä edes tiedä miten aloittaisin asiasta puhumisen.
Oon kuitenkin yrittänyt vihjailla että jos valot jäisi tällä kertaa päälle, mutta AINA hänen on pakko sammuttaa ne. Tiedän että kaikki teistä nyt sanovat että teidän täytyy jutella. Mutta jos juttelukaan ei oikeen tunnu auttavan enkä edes tiedä miten aloittaisin asiasta puhumisen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ehkä hän häpeää itseään...??
Aivan empä ole tajunnu :o Hänkun on oikeen sosiaalinen ja vaikuttaa itsevarmalta, mutta ehkä hän oikeasti sitten ns. häpeää itseään. No voih :( Aina kyllä kehun häntä, myös sängyssä. No jos asia nyt onkin niin, että hän on epävarma sängyssä, niin mikähän nyt sitten olisi avuksi? Kertokaa mitä vaan mieleen tulee!!
Kehu hänen vartaloaan ja varsinkin siitintään! Vihjaise, että olisi kiva nähdäkin ne! Toista tätä aina, kun yhdytte. Sillä tavalla hän ehkä vähitellen rohkaistuu pitämään valot päällä.
Sano sille että on isoin penis mitä oot ikinä saanu. musta on ainaki kiva ku oma tyttöystävä huijaa sillei vaikka mulla on vaa 14cm nakki :D sit se feikkaa myös orgasmeja, tai ainakin luulen niin, eikai kukaan nyt laukea 5 kertaa puolessa tunnissa vaikka käytänkin rynkytys tekniikkaani. noilla teoilla saat sen pitää ehkä valot päällä ja itsetuntokin paranee, ellei sitten arvaa että huijaat :)
Kehu sitä ja tällee, ja laita aluks vaan joku pöytälamppu tai joku päälle niin et se valon määrä lisääntyis vähitellen. Sit kehut sen ulkonäköö kun se valo on päällä et itsetunto kohenis(:
Kiitos tosi hyviä ideoita teillä! :) en ehkä haluu koittaa tota feikkausta, vois vaan koituu loppupeleissä enemmän harmia. Mutta tosiaankin aijon kyl nyt kehua kullan maasta taivaisiin. Ja aattelin et vois olla kiva piristys jos laittaisin muutaman kynttilän. Ei ois valosaa eikä pimeetä, vaan semmosta tunnelmallista :)