Anteeksi...

turha kiukutteluni sulle...
15258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Mistä kiukuttelit?

Äänestä

kaikenkarvaisesta seurakunnasta.. :)

Äänestä

saat anteeksi,mutta jotain jäi kuitenkin hampaankoloon.en ymmärrä mitä tapahtui.

Äänestä

en kehtaa kaikkia aivoituksiani tänne raapustaa, mutta olen välillä ehkä hankala ymmärtää ja välillä puran kiukkuni niihin ihmisiin joista eniten välitän...vaikkei saisi. Olin jo aiemmin tapellut erään toisen kanssa ja toisesta asiastakin, joten pää vähän savusi koko päivän :)

Äänestä
  • ja juu keskustelen varmaan väärän ihmisen kanssa, mutta ei sen väliä ;)

    Äänestä

ehkä oot hyvä kokki,mutta aika epäystävällistä käytöstä.olis voinu syyn poistumiseen ilmottaa.

Äänestä

loppui työt :) miksi: ehkä siksi että rakastan sinua. Ja tulen hulluksi. Eli ei mitään "järkevää" syytä mitä voisin tänne raapustaa.

Äänestä
  • etpä taida olla se joksi luulin.ei voi rakastaa sellaista,jota ei ole koskaan nähnyt.ihmettelen vaan,mitä tein väärin? loukkasin?en tiedä.

    Äänestä

  • miksi.... kirjoitti:

    etpä taida olla se joksi luulin.ei voi rakastaa sellaista,jota ei ole koskaan nähnyt.ihmettelen vaan,mitä tein väärin? loukkasin?en tiedä.

    varmaan kysyy siltä oikkeelta eikä keltä vaan.

    Äänestä

  • tota pitää kirjoitti:

    varmaan kysyy siltä oikkeelta eikä keltä vaan.

    pakko kysyä täällä,kun muualla ei enää onnistu.yhteys katkesi:(

    Äänestä

  • miksi... kirjoitti:

    pakko kysyä täällä,kun muualla ei enää onnistu.yhteys katkesi:(

    mitä hyötyä vierailta ja asiasta tietämättömiltä mitään kysellä ?

    Äänestä

  • ??? kirjoitti:

    mitä hyötyä vierailta ja asiasta tietämättömiltä mitään kysellä ?

    no ei todellakaan mitään.jokin vaan jäi vaivaamaan.

    Äänestä

Joo hetken jo kuvittelin että...mutta eipä tietenkään. :( hyvää yötä sille jollekkin. Toivottavasti näen unia sinusta

Äänestä

Ei se turhaa ollut, samas venessä tässä.

Äänestä

näitä anteekssullemulle juttuja ... lapsellista touhua kun lukee ketjua ... kukaan ei tunne toistaan ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lepakkolakki kirjoitti:

turha kiukutteluni sulle...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu