Jos joulupukki oletkin Jumala, kuulet sitten tämän toiveeni hartaimman, rukouksen. Hänet jos vaikka loppuiäkseni saisin päivään jokaiseen. Tämä olikin elämäni viimeinen toivomus.
P.S Olen ollut kiltti, vaikkakin itken aika usein, nytkin.
P.S Olen ollut kiltti, vaikkakin itken aika usein, nytkin.
Vastaukset 14
Vanhimmat
paras joululahja saada hänet.
Laittaudunko oikeen joulupaperiin ja lahjanauhaan :D
Oikeesti toi on iso ja hieno lahjatoive :)
Ehkäpä joskus saatkin, ehkäpä et?
asia sinun on oltava joulupukki itsellesikin, et häntä saa jos et yhtään toimi sen eteen.
ap aloittaja siellä, taidat olla oikeasti rakastunut. Toivottavasti saat hänet. Tai ainakin näet häntä silloin tällöin.
toiveet meni hukkaan....kumpaakaan ei ole olemassa.
Ai niin, pukki..unohdin, jos en häntä saa tänä jouluna, niin voisinko saada syntymäpäivälahjaksi taas halin häneltä? Tai sen sieluni takaisin, kun katos myin sen sekopäisenä sille 666-kaverille, koska luulin ett siitä olis ollut apua hänen saamisessa? Aamen. Ja öitä. P. S. Kyl se ukkeli on yhä komea, ku pari päivää sit vilaukselta näin ja kuulin..auts se ääni..voih ja oih!
on minulle niin sanon että haluan vain sinut!! haluan että me ollaan aina yhdessä ja mennään vaikka kihloihin sen merkiksi! ainut toive elämässä minulla on ollut että saisin vain olla sen yhden oikean kanssa eli sinun. millään ei ole mitään väliä jos en saa olla sinun kanssasi.
12.12.2012?
noin hieno päivämäärä, olis helppo muistaakin ;)
kyllä niin täydellisesti meille tuo päivämäärä! 12 on numerologiassa hyvin erityinen luku niinkuin sinäkin erityinen olet.
Päivällä ei väliä, kihloilla ei väliä. Tiedän, aina tulen rakastamaan VAIN häntä, sinua. En ketään muuta!
mikä nimi?
Anteeksi, en voi. En omaani, en hänen. Suht harvinaisia molemmat. Kirjoitan vain, että hänen nimensä minulle on hyvin Rakas.