kauniiden unien kanssa, kuunnellen vaikka tätä korvamatona:
http://www.youtube.com/watch?v=M8Bdw2USpPk
ja annetaan unelmien olla ja toivotaan että ne toteutuu.
http://www.youtube.com/watch?v=M8Bdw2USpPk
ja annetaan unelmien olla ja toivotaan että ne toteutuu.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kaunis kappale. Itse taidan laittaa jalat maan pinnalle. En halua satuttaa itseäni enää yhtään enempää tällä unelmoinnilla. Olen melko varma ettei se tule mihinkään johtamaan. Ihan pieni vihje, unelmia kannatta toteuttaa vaikka sitten ihan pieniä sellaisia aika harvoin ne itsestään toteutuvat. Toivon kaikkea hyvää sulle.
Oli pakko laskea jalat maanpinnalle, en enää jaksanut odottaa ihmettä tapahtuvaksi, ja liian paljon oli tapahtunut asioita jotka ei olleetkaan totta. Oli vain tarinoita, niitä jotka kertoja luuli minun uskovan. Onneksi olen jo voiton puolella, sattuu yhäkin kun muistan, ja ei ole päivää, välillä tuntiakaan ettenkö muista, mutta ei niin kipeästi enää satu.
Samoin Sinulle tuntematon ystäväni, kaikkea hyvää.
Kiitos kannustuksesta.
olen vihdoin tajunnut luovuttaa,ei tästä mitään koskaan tuu:((((turhia unelmia/haaveita/toiveita olen elätellyt erään suhteen:(((