Tapaan maanantaina exäni ihan vaan kahvittelun merkeissä. Erosimme ystävinä moninaisista syistä johtuen noin 2kk sitten ja olen siis menossa ihan hyvällä mielellä tapaamiseen. Pelkään vaan että liiankin hyvällä! Jo nyt on sellainen olo, että pikkuhousut repeää itsestään pois päältä kun vaan näenkin miehen! Hänessä on jotain aivan järkyttävän eläimellistä vetovoimaa, alunperin kun tapasimmekin niin annoin tai ennemminkin otin jo kolmansilla treffeillä, kun en yksinkertaisesti pystynyt enää odottamaan kauempaa.
Jos nyt taas lankean "helpolla" niin multahan menee maine ;) En vaan tajua mikä siinä tyypissä on, joka niin hirveästi vetää mua puoleensa... Koskaan en ole törmännyt vastaavanlaiseen kaveriin.
Jos nyt taas lankean "helpolla" niin multahan menee maine ;) En vaan tajua mikä siinä tyypissä on, joka niin hirveästi vetää mua puoleensa... Koskaan en ole törmännyt vastaavanlaiseen kaveriin.
Vastaukset 2
Vanhimmat
No voi sentään, osta siveysvyö jos et halua toimia jakorasiana idiootti, mitä sä noinkin typerää tänne kirjotat?? sehän on sun ongelmas, jaatko sille vai et..
Ota siitä ittelles mies loppuiäksesi. Kaikki merkit viittaa siihen,että hän on sinulle luotu. Kun tapaatte niin älä pidättele. mee sänkyyn vaan ja sitten sormuksia ostamaan. Kyllä sä voit olla aktiivisempi osapuoli. Hoida sänkyhomman pohjaan asti, jätä ehkäisyt pois niin kyllä se siitä etenee.