Yleensä sairaanhoitajilla on sivistystä ja fiksuutta, mutta ei tietenkään kaikilla. Valitettavasti Teijalla ei ollut. Siksipä hänen sussu on vain aura-auton kuljettaja. Yleensä sairaanhoitajilla on lukeneet miehet , useimmilla. Ei sillä , kyllä autonkuljettajakin on työssöön paikallaan ja onhan Teija niin työläisen jätkämäinen.
Teija ei ollut fiksu,sivistynyt nainen
ei pahalla sanottu
8150
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Joo oikein harmittaa, että huonoin käytös voitti...Kiroili, puhui pahaa muista, kateellinen ja härski vanha ämmä...
Joku sanoikin menköön seuraavaksi "pudottajiin"..siellä tasoistaan seuraa..
Mieluummin työläisen jätkämäinen kuin blondattu hutsumainen.Olikohan nämä kikkelikallet miten fiksuja osassaan?Eiköhän tää oo jo taputettu.
Teija oli kyllä sieltä fiksuimmasta päästä, kyllä sen tyhmäkin pitäs tajuta.. Ei vaan kovin mukava.
Mikähän tällä aloittajalla on päässsään vialla?
"Yleensä sairaanhoitajilla on sivistystä ja fiksuutta, mutta ei tietenkään kaikilla. Valitettavasti Teijalla ei ollut. Siksipä hänen sussu on vain aura-auton kuljettaja. Yleensä sairaanhoitajilla on lukeneet miehet , useimmilla. Ei sillä , kyllä autonkuljettajakin on työssöön paikallaan ja onhan Teija niin työläisen jätkämäinen"
Vain aura-autonkuljettaja? Toataalisen idiootin kirjoittama sepustus!
Ei sitten osaa erottaa oikeaa väärästä, mikä on oikean ihmisen määritelmä? sellainenko jonka SINÄ sanot? Onko kukaan vielä hoitoa sulle hoksannut tarjota? Vieläkö on toivoa?
Onpas sinulla hassu kuva sairaanhoitajista. Ihan perusammattihan se on. Ei heistä paljon sen enempää sivistystä löydy kuin keskivertotyypistä, eikä sen lukeneempia miehiä ole.
Sairaanhoitaja on samanlainen tusinatutkinto kuin AMK-insinöörikin. Ei jollain opistotutkinnolla vielä kuuhun asti mennä. Ja kyllä: tunnen monta sairaanhoitajaa. Oma äitinikin on sellainen ja naimisissa ihan perusduunarin kanssa.
Teija on koulutukseltaan ERIKOISSAIRAANHOITAJA!
Se on eri asia, kuin perushoitsu!
Tänä vuonna voitti pahansuopa, häijy selkäänpuukottaja. Viime vuonna voitti strippari.
Ei ihme että jo "rajalla mentiin".
Toivottavasti oli viimeinen BB.
oona36
"Tänä vuonna voitti pahansuopa, häijy selkäänpuukottaja. Viime vuonna voitti strippari.
Ei ihme että jo "rajalla mentiin".
Toivottavasti oli viimeinen BB. ".
Mikäs itse olet? Siveyden poliisin, nunnan ja le#bon yhdistelmä vai?
Jos voittaja noin niin se toinen olisi ollut sitten parempi?
Olisiko pitänyt voittaa: katala, feikkaava feikki, tarinaniskijä ja satuilija, seläntakana pahaa puhuva ja irtopisteiden kerääjä?
Olisiko ollut parempi? Mielestäni tuo ensimmäinen oli kyllä parempi!