rakas nukkui pois...

R.I.P Papu 19.8.2012 - 2.12.2012
ikää oli vähän yli 3kk... nuku rauhassa rakas, jos voisit nii tulisithan takas! ;(
En ehtiny edes tutustua papuun kunnolla, oli mulla vai noin 6vk ja 2 pv ;(
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Auttakaa! tuntuu et hautasin sen elävältä????!!!
ku se oli nii nuori ja oli jähmettyneenä sen nukkuma kopisssss! luulin et se oli kuollu!!! entä jos se oli talvi horrokses ;((( voinko tehä asialle enään mitään? ;((

Äänestä
  • Muista se ei ollut sinun syysi etkä sitä elävältä haudannut. Luonto on välillä kova ja kaukana reilusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sydän sirpaleena :( kirjoitti:

R.I.P Papu 19.8.2012 - 2.12.2012
ikää oli vähän yli 3kk... nuku rauhassa rakas, jos voisit nii tulisithan takas! ;(
En ehtiny edes tutustua papuun kunnolla, oli mulla vai noin 6vk ja 2 pv ;(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu