Äsken uutisissa kerrottiin, että Kate on raskaana. Vihdoinkin rakkauden voima kantaa hedelmää. Kate on sairaalassa rajujen aamupahoinvointien vuoksi, mutta eiköhn se siitä lähde kulkemaan, kun raskaus etenee ja ekat kuukaudet menee oksennellessa.
Onnea molemmille tuleville vanhemmille!
Onnea molemmille tuleville vanhemmille!
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ristus vieköön, mitähän tuokin tuon joutilaan, veroparatiisejaan suojelevan saarivaltion asiat suomalaisille kuuluu ?
Toivottavasti penska on edes mulatti !
Niin, sellaista se on kun ei käytetä ehkäisyä.
Puhutaan että vois olla jopa kaksoset tulossa kun noin voimakas pahoinvointi on tyypillistä useammin kaksosraskauksissa. Millä konstilla se raskaus on saatu alkuun? Josko on keinohedelmöityksellä. Silloinhan on suurempi mahdollisuus tulla useamman kuin yhden sikön raskaus.
Kate teki karmean mokan leikkaessaan otsatukan! se ei sovi hänelle ollenkaan!!!
Toivottavasti ei tule keskenmenoa, Rouva William kun on niin sairaan laiha ja huonokuntoisen oloinen. Normipari ei vielä tuossa vaiheessa olisi kertonut kellekkään, eivätkä varmasti nämäkään, jos ei olisi ollut pakko.
Ei käy kateeksi tuollainen elämä (ehkä rahaa ja asemaa lukuunottamatta). Ei voi mitään tehdä, edes vessassa käydä, ettei joku ole tunkemassa kameraa ja kirkuvat otsikot ole lehdissä ympäri maailman ja youtubessa.
Lienee kauhea paine saada perillinen, mitä jos syntyvä lapsi onkin vaikka kehitysvammainen, periikö hän silti tulevan kruunun.
Niimpä, lisää elättejä Britannian veronmaksajille.
Tiistaina tulee AVA:lta klo 21.00 dokumentti Katesta ja Williamista nimeltä "vauvakuumetta".
tuskimpa vain pääsee kruunuun kiinni jos on sairas! eihän meilläkään kukavaan virkoihin tai edustus tehtäviin pääse. mut rakastais noi sitä lasta kummiskin.se on varma
Meillä pääsee virkoihin oikealla puolueasiakirjalla.
gg
hienoja tyyppejä! Onnea tulokaalle . kiva saada julkisuuteen söpöjä vauvoja