Niin. Kyselen taas Miksi tumma ihoisilla on iso penis?Mä ite oo tummaihoinen.Oon 19v ja mulla on 30C. Mistä se johtuu sanokaa vinkkejä!
Mulla on 3kymppinen tyttöystävä.
Mulla on 3kymppinen tyttöystävä.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Jos lukema on plussaa olet mies jos
miinusta olet nainen tai mulukkusi on jäässä
ettei vaan paskapötkö roikkuisi siellä, jota mittailet.....
Ei pidä paikkansa, kyllä sitä löytyy pohjoisen miehiltäkin isokokoisia. Itellä paikat kipeet viime kerrasta. Oli tosi ihana mies.
mulla 60c penis ja oon afrikasta
Tais mennä ikä kalun mitta väärinpäin. 19cm on kyllä sekin mahtikyrpä.
eiks normaali kehon lämpötila ole n.36c?
Sinä olet,musta mies,kuollut.Lämpötilastasi päätellen n.3 tuntia sitten.Osaanottoni muijallesi.
taitaa olla maailman löysin "pesä" jos sinne tommonen lenkki edes mahtuu sisälle.
oletko varma ettei hänellä ole neljä koipea ja tottele nimeä Ruusu?Olisiko hän sittenkin lehmä eikä nainen?
Itse en noin löysää naista kyllä haluaisi.
...joo, kyllä miehelläkin on oikeus vaatia naista pitämään lihaksistonsa kunnossa ja osta käyttää niitä. Kun nainen osaa Sen käytön niin hän nauttii siitä moninkertaisesti ja siinä samalla mieskin saa oikein tiukkaa. Siskot; ei se lihasharjoittelu ole vaikeaa eikä työlästä mutta rikastuttaa sexielämää myös "sen pienimunaisen" kanssa. Itselleni koko ei merkitse sen enempää kuin mielellään "neljä tuumaa" ja osaava, raitis kaveri.
http://www.sex-world-porn.net/Arabian_Boy/index10.html
Koska mustaihoiset ovat täysiä kyrpiä. En tarkoita tätä keljuillakseni vaan perustelen asiaani miksi näin väitän (omien kokemusteni perusteella): mustaihoiset mittailevat kyrpänsä kokoa, ajatus pysyy kyrvässä koko ajan ja nainti on aina mielessä. Mitä enemmän naisia kellistää, sitä kovempi jätkä ja mies. Eli tällä vahvistatte itsetuntoanne. On hienoa omistaa jotain mitä valtaväestöllä ei ole, iso musta kyrpä.
Tosiasiassa valkoisella miehellä on suurin penis maailmassa. Tästä oli TV:ssä ohjelma. Mies asustelee Englannissa.
Mustaihoisia on vaikea työllistää, koska heidän pitää päästä panemaan mahdollisimman monia kertoja vuorokaudessa. Eli he eivät voi keskittyä työhön ja lisäksi kaikki firman naiset on pian äitiyslomalla. Vink vink:-Putin tarvitsee pikaista miesapua ympäri venäjää siitotöihin. Meillöhän olisi muutama kymmenentuhatta joutilasta astumaan tievuskoja. Ei sillä niin minkä värisiä niistä sitten tulee, jonkun sodan tykin ruoaksi kuitenkin. Täh, eiks täĺlasii saakkaan laittaa, täähän on yläkoulun sex-oppaasta, häh.
Ei vissiin oo mitattu kaikkien maailman mustien ja valkoisten miesten (ja tietty muidenkin väristen) peniksiä, jotta saataisiin jotain tilastollisesti järkevää sanottavaa siitä.
Oli miten oli. Mitä useammalla mustaihoisella todellisuudessa on suureksi luokiteltava penis ja mitä todempana tätä uskomusta pidetään, sitä masentuneempia ne pienipeniksiset mustaihoiset ovat.
minullakin on iso pippeli namskis
Mieheni sanoo että tumma ihoiset on luotu lisääntymään.
Valkoihoiset ajattelemaan.
Siksi mustilla on iso penis ja valkoisilla isot aivot.
-
Mutta hei, älä yleistä.
Sulla aivot lilluu perseessä hönö
Musta mies on alfa ja valkoiset tietää sen
Musta mies siittää ja valkoinen levittää naisen jalat isoa penistä aktia varten. Sitten valkoinen puhdistaa ylimääräiset spermat reisiltä ja 9 kk kuluttua auttaa naista synnytyksessä. Eli musta astuu, valkoinen apuri kaikessa muussa. Mustilla isot, että sperma menee varmasti munajohtimiin asti ja puoli vartta silti ulkona pillusta
Vaimoni oli saanut ulkomaanmatkalla mustaa ja tunnusti ettei ole ikinä kokenut vastaavaa kiimaa. Tarinan lopputulena oli, että oli raskaana mustalle eli oli antanut paljaalla. Myöhemmin kertoi, että useampi musta oli pannut häntä. Teki kuulemma niin hyvää, ettei voinut vastustaa kiusausta
Voi kun saiskin mustia miehiä taas? N26
Oletko joskus antanut mustalle?
Olen. Sen takia sanoinkin taas. N26
Kerro miten annoit ym?
N26. Puhelinkivaa aiheesta maksua vastaan?
Ne ovat siksi kasvaneet isoiksi, kun ei tarvitse kylmyyden vuoksi vetäytyä pieniksi. Kylmissä olosuhteissa on parempi olla pienempi, että ei tulisi paleltumia niin herkästi. Jokainen on varmasti huomannut, kuinka kylmässä vedessä kutistuu tosi pieneksi.
Johtuu evoluutiosta ja lämpimästä ilmastosta.
Pieni kyrpä sulla. Mulla o 38
Hmm en tiedä. Itsellänikin on.
Mikä sulla on.
Johtuu geneettisistä eroavaisuuksista. Tutkitusti afrikkalaisilla on isommat, mutta ovat älyllisesti heikkolahjaisimpia. En tiedä minkä valtion kansalaisilla on suurin työkalu, mutta olen lukenut somalien olevan älyllisesti heikoimpia.
Mitatkaa lepotilassa ja jakakaa se erektiomittaan ja jakakaa Euribor korko% summalla se on keskiarvo.
Ketjun avaaja ( 2004) on jo n. 40- vuotias mustamies onko elossa vai uupunut panohommissaan vanhemman väljän paineessa?