Onko sulla jakomielitauti tai jotain? Vai onko äiti ja isä valinnut sulle lopulta vaimon, niin nyt et kehtaa enää esittää mitään feikkiä, niin kuin ilmeisesti tähän asti oot esittänyt. Vai ootko jo pidempään ollut naimisissa, enpä enää ihmettelisi sitäkään. Ja minä tyhmä 2 vuotta olen elätellyt toiveita, IDIOOTTI minä.
En tuhlaa suhun enää sekuntiakaan aikaa. Enpä minäkään enää edes vilkaise sua, kusipää.
Oot kyllä ihme tyyppi, ei voi muuta sanoa.
En tuhlaa suhun enää sekuntiakaan aikaa. Enpä minäkään enää edes vilkaise sua, kusipää.
Oot kyllä ihme tyyppi, ei voi muuta sanoa.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Olen uniikki multipersoona.
Niin olet muuten sinäkin. Kaks vuottako? Pidempään, luulisin. Sori. Et sinä oikeasti minusta välitä, näin uskon. Sillä en ole viitsinyt vaivautua pilaamaan elämääsi. Mulla on ollut vähän muuta aateltavaa tässä välissä. Voitaishan me kokeilla, jos susta vielä siltä tuntuu. En kyllä lupaa mitään ja aika näyttää, tuleeko siitä yhtään mitään. Jos sä olet se miltä mulle näytät, meillähän saattais olla tosi hauskaa yhdessä. Saatan jopa tykästyä sinuun. Rakastuakin kenties. "Siperia" opettaa aina välillä meikäläistä. Siksi tuli tämä pieni viive.
Mitä sä oikeen keuhkoot siellä?
Etkö sä hölmö tajuu ett olit vaikeasti lähestyttävä enkä mä mitään feikannut. Aidot on tunteet vieläki.
Ajattelit et kusetan sua vaan,no empä kusettanut.
Itse kielsit yhteyden pidon!
Sinun kans haluaisin olla,mut tuntuu että päätät tai joku muu on päättävinään mun puolesta mitä haluun.
Sinä olet ainut kenet haluaisin.
Ei se rakastuminen katsonut aikaa tai paikkaa eikä kysynyt siviilisäätyä.
Eli eroan. Mutta sinusta en.
Miksi se on niin vaikee ymmärtää et tahtoisin sinun kanssa kulkea yhdessä tätä matkaa???
onkhan nää jutut kirjotettu ihan tosissaan...
mutta mihin ne kaikki pudonneet mutterit joutuivat. kun yritin kiristää niitä, ne olivat tyystin kadonneet. samoin katosi jakoavain.kun käännyin tunsin vain tuulenvireen heilahduttavan verhoja. aavikon henkikö se siellä pörisi!
Itse käytän sellasia muovilukitteisia muttereita, ne eivät löysty eikä tarvitse kiristellä. Joskus voi parsia jotain pahempia paikkoja vaikka nippusiteillä tai jeesusteipillä.
hahhahahaha... kyll te osaatte! huhhuh. älkää ottako ihmiset näitä tosissanne. ihan provo viestejä!!
tilitystä, syö suklaata tai jotain
Jaa