ja miten pääsee lentokentältä (Hurghada) hotelliin? Kirjoittakaa jotain käytännön asiosta, olkaa hyvä!
Kuinka kauan kestää
6
305
Vastaukset
- Peu2
Lentokentällä on paljon takseja, mutta pyytävät paljon rahaa. Tarkasta matkatoimiston järjestämä kuljetus.
- taksillavaan
Hurghadan lentokentällä on paljon takseja. Kannattaa miettiä itse hinta jonka on valmis maksamaan ja kysellä takseilta hintoja. Matka kentältä kestää n. 15-20min.
- tämän aloittaja
Onko bussikuljetusta? Jos, niin kuinka useasti kulkevat? Kai bussilla olisi halvempaa?
- Mihin?
Siis mihin hotelliin? Matkat eri hotelleihin vaihtelevat melkoisesti!
- yksin
Olen itse lähdössä parin viikon päästä ja taksilla ajattelin mennä kentältä hotelliin. Hotellini on ihan keskustassa. Hinta on sovittava etukäteen.
- 22 min
Bussilla 22 minuuttia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562156Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942075- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141273EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391188- 61103