Montaako naista saa korkeintaan käydä panemassa ennenkuin porilaismiesten kateus iskee päälle?
Seksikumppanien sallittu yläraja?
pupujussi!
10306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei ketään. Porilainen mies on niin kateellinen toiselle porilaiselle miehelle, että kukaan porilainen mies ei saa panna ketään.
Oikein! Seksi kuuluu vain avioliittoon, sanoi jo ex-jehovan todistaja tyttöystäväni.
Hän oli ja on oikeassa.
Sun sairas mustamaalaus tiettyä henkilöä kohtaan taitaa olla loppusuoralla. Kukaan ei jaksa kuunnella sun höpinöitä enään siispä epätoivoissasi yrität vielä täällä nimettömien reppanoitten voorumilla. Tee palvelus ja lopeta itsesi!
pupu on kuin tupsu, muttei liian hupsu.
pupu katsoo lunta, mutta näkee unta.
pupulla haluttaa ruokaa, muttei malta odottaa ja huokaa.
Veti taas tumppuun, niin että otti pumppuun..
Kun kuvittelet ja lasket???Laske lampaita runkkari.
Jos olisit pannut jotain laatunaisia saattaisin ollakin hieman kateellinen, mutta kun on kyse porilaisista, toivotan onnea hiv testiin.
Muestakaa käyttää kummii, tautei likkeell!! Thaikkutippurii ja viro herpest! Be careful out there nassukat. Rakkaus monen kans o hiano asia MAKE LOVE NO WAR :-D
Kateus on suuri, niin kuin tässäkin tapauksessa!!!
Ei saavutus vaan rasite, että joutuu tapaamaan 400-600 naista nettitreffien kautta ja panemaan kaikkia.
Kova on jätkällä maine,ja vielä kovempi on miehillä kateus....Blokkaaja löytää mitä
haluaa buhahaahaa....
50 o ehdoto yläraja!!
Hä, 50 ny tulee täytee jo kaheviikon pattaya reissul, pölvästi!
M on varmaan pannu ainakin 800 naista tai enemmän!!!