9:29 on päästy työpaikalle ja koska yhtään asiakasta ei ole, on aikaa kirjoittaa provoja sinne pahimpien kilpailijoiden osastoille. Päivän provot ovat sitä samaa scheissea, mitä sairaan ihmisen päässä liikkuu. Tänään ei kukaan ole vastannut, joten kaikki vastaukset on Ford-myyjä joutunut itse keksimään. Kaksi esimerkkiä Ford-myyjän 100% omista ketjuista.
Suomen suosituin auto Cruze......................
Chevrolet mennyt "alemmas"
jne.
Sitä se kateus yhdistettynä sairaaseen mieleen teettää.
Uusi päivä Ford-myyjälle.
13
166
Vastaukset
- Olet aika nolo!!!!!!
Minä ainakin kirjoitin, ku harmittaa chevyn heikko menestys!!
Mutta en kirjoitellut yksin ja en ole ford, enkä mikään automyyjä!!!
Olisikohan tämä seurausta chevyprovoojan jatkuville "hyökkäyksille" muiden merkkien palsoille???
Eikä tuo teidän cruze ole kovin kova kilpailija viidelletoista eniten myydylle merkille, eikä 50 myydyimmälle mallille!! - ertyrty
Tämä on se sama peräkammarin poika, joka häiriköi muitakin palstoja. Ei noilla eväillä myydä Fordeja eikä edes urheiluseuran kalentereita.
- ääliö cruzistit
Enpä o määkä Autokauppias, mutta oli pakko tulla TAAS tänne, ku alko ärsyttään omalle palstalle 10maissa laitettu cruze viesti!!!
En viitti kertoo mikä merkki on kyseessä, ku taas alkas juttua paukkaan!!!
Mutta kovin pelkäämänne ford se ei ole...... - X-japsilla ajava
ääliö cruzistit kirjoitti:
Enpä o määkä Autokauppias, mutta oli pakko tulla TAAS tänne, ku alko ärsyttään omalle palstalle 10maissa laitettu cruze viesti!!!
En viitti kertoo mikä merkki on kyseessä, ku taas alkas juttua paukkaan!!!
Mutta kovin pelkäämänne ford se ei ole......Cruze-kuskien pitäisi jo uskoa, että karvas TM-vertailutappio ei ole yhdenkään suomi24 kirjoittelijan syytä. Nyt on saanut sellaisen vaikutelman, että tämän palstan torvelot syyttyvät autonsa huonoa testimenestystä eri merkkien palstalaisille ikäänkuin kostoksi.
- ääliö cruzistit
X-japsilla ajava kirjoitti:
Cruze-kuskien pitäisi jo uskoa, että karvas TM-vertailutappio ei ole yhdenkään suomi24 kirjoittelijan syytä. Nyt on saanut sellaisen vaikutelman, että tämän palstan torvelot syyttyvät autonsa huonoa testimenestystä eri merkkien palstalaisille ikäänkuin kostoksi.
Juuri näin!!
- ertyrty
Joku päivä provopetterio kertoi, että mielialalääkitys tehoaa mutta nyt näyttää siltä, että lääkitystä pitäisi tarkistaa. Alkaa taas se iso pyörä heittämään.
- ###### Palstalainen
Provopetteri...miltäs palstalta tuon olet oppinut!!!
Huomaa missä sitä vieraillaan, taitaa oma skitsofreniasi vaivata sinua!!!
- 15+52
Taitavat nämä Chevy-veikkoset olla kaikki automyyjiä, kun noin kilpailijoita pelkäävät??
- Dohc1
Näyttää olevan erityisen kiireinen päivä avohoitolaisella. Mutta kyllä näkee, että premiumit kiinnostavat kun täällä viihtyy.
- synkkä yksinpuhelu
Pelle jatkaa Suomen suosituin auto Cruze..................... ketjuansa yksinään kun kukaan ei ole lähtenyt mukaan. Miksi näitä kaikkein hulluimpia edes ei pidetä suljetulla.
- yksin universumissa
Cruze-miehet ovat Suomessa melko yksinäisiä susia, kun vastaavan auton omistavia ei Suomesta juurikaan löydy ja automyyjätkin satsaavat yleensä Chevyn kanssa samassa hallissa myytävään paremmin kaupaksi menevään volyymimerkkiin.
- synkkä yksinpuhelu
yksin universumissa kirjoitti:
Cruze-miehet ovat Suomessa melko yksinäisiä susia, kun vastaavan auton omistavia ei Suomesta juurikaan löydy ja automyyjätkin satsaavat yleensä Chevyn kanssa samassa hallissa myytävään paremmin kaupaksi menevään volyymimerkkiin.
Minä voin vastata sinulle kun sinulla ei kuitenkaan ole ketään muuta.
Ota yhteyttä lääkäriisi ja kerro, että mielenrveytesi horjuu oikein pahasti ja tarvitset uuden lääkityksen ja laitoshoitoa.
Ole hyvä.
- srutsi!
on korean daevoo eikä siitä amerikkalaista saa sitten tekemälläkään näin se ny on!!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1136969KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3956657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei663362Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521282909Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1092504Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään422057- 1251834
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro211697Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1821367- 741257