onnea marcus

camper

4 voitto jyväskylässä 2000-2002-2004

2

498

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oninpohjassa ollut

      Hieno juttu Marcus! Paasonen paras ns. rallihengen luoja!
      Skodalla voi olla tulevaisuutta, mutta onko Tonilla enää Skodalla kun koko ajan haukku autoa sen hitaudesta. Kyllä sen jokainen tiesi, että ei Skodalla Neste-rallia vielä voiteta, mitä sitä haukkua. Paasonen ajoi ja kehui peliä, teki tulosta sekä kiitteli vielä tiimiä ja tapahtumaa seurannutta yleisöä.

      Hyvä Marcus ja Jani!!!!

    • Antsu

      Rovanperä: luuliko kokenut kuski, että kisa voidaan voittaa ekana päivänä? Ei voida - mutta hävitä voidaan.
      Lindholm: "moka, iso moka", sanoi Basti, ja oli oikeassa.
      Hirvonen: aivan liikaa yrittämistä aivan liian merkityksettömällä pätkällä Killerin pikiksellä. Törmäys seinään ja hyvää yötä, Mikko.
      Sainz: ammattilainen vuodesta ja vuosikymmenestä toiseen. Tasaista työtä ja paikka kolmen sakissa, kun hosujat edeltä keskeyttivät yksi kerrallaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      439
      3207
    2. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      1
      3012
    3. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      115
      2263
    4. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      2
      2055
    5. Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen

      Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten
      Suomalaiset julkkikset
      18
      1994
    6. 177
      1963
    7. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      111
      1694
    8. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      459
      1318
    9. Olen varattu

      Kihloissa ja menemme naimisiin. Anteeksi💔
      Ikävä
      149
      1290
    10. Vastuunkantoa

      Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu
      Ähtäri
      55
      1190
    Aihe