Keskiyö, auttaistko minua.
Olen jäämässä työttömäksi ja olen hakenut uutta työpaikkaa.
Joudunko olemaan työttömänä vai saanko minä paikan?Syysvaahter
Keskiyö/Tuntiasi
2
72
Vastaukset
Hei
jäitä hattuun. sellainen parin kuukauden väliaika on mahdollinen, vaikken osaakaan puhua ajoista.
minusta sinä olet pitänyt työstäsi. olet saanut siellä monta hyvää asiaa aikaan ihan omana ideanasi.
ja tottahan sinun työurasi jatkuu, sinua puhuttelee mieshenkilö ja hän haluaa sinut.
sinä jännittät, se on sinun luontosi. ja perheenkin puolesta voin sanoa että kaikki on hyvin!
osaako teillä joku soittaa huilua, vai mikä on tämä pitkä puukappale, minkä näen?
puu, sellainen kevyt puu, on teidän elementti. mutta ei kuitenkaan niin kevyt, kuin bambu. onko joku läheisistäsi lähtenyt aasiaan? mieshenkilö?
eihän minun pitäisi kysellä, mutta tämä näkyy edessäni.
t. Keskiyö- vappu2
Kyllä vanhempani olivat vasta aasiassa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032143
- 1341178
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34751ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 10540