Nyt kysymyksiä tytöt. ;) ;)
Komee poika vastailee! ;)
14v
21102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Kuin tylsistynyt/masentunu täytyy olla että ryhtyy tekemään tollassia turhia topicceja?
Ja en oo tyttö mutta haluan vastauksen
miksi olet noin omahyväinen? oletko oikeasti komea? Millä perusteella? Oletko homo?
Mulla on hyvä itsetunto, joten en nysvää itsesäälissä niinkuin useimmat teistä. Pidän itseäni hyvänäköisenä :) ja oon ihan hetero.
oletko kovinkin itserakas kun pidät itseäsi hyvännäköisenä?
Ootko omasta mielestäs ruma? Sun kantsis tykätä omasta ulkonäöstä. Kukaan ihminen ei ole täydellinen, mutta jokainen on kaunis/komea. Anteeksi jos muotoilin asian huonosti.
Mikä on sun koko nimi:D
JoO-o
oletko isäm maallinen?
Oon isän maallinen. :)
Miksi et osaa kirjoittaa "isänmaallinen"?
mikset ole nukkumassa?
Et oo itekkää. ;)
Voi Voi
Kerros ulkonäöstäs ;)
Oon suht pitkä, mulla on siniset silmät ja mun hiukset on aika lyhyet. Oon kans aika lihaksikas.
tarkemmin190cm kyrpä on jotaki 20cm ja tukka on vaalee
Tarkemmin 180cm ja tukka on tumma. ;)
Kaikille tiedoksi vaan että olen hetero enkä homo, jos joku luulee saa painua mutsin pillusta takasin mahaan. Katsoin yleensä raskaana olevia naisia kun niitä pannaan lujaa : ) Toi todistaa sen että en oo homo! ps. Jos niitä tyttöjen kickkejä tulis tänne niin voidaan jutella jotain tuhmaa raskaana olevista naisista : )
Lol trolli en kato raskaana olevia naisia vaan ihan hetero mummo pornoo : )
mitä kaikkee tekisit tytön kaa sängyssä
anteeks tuo äskönen oon homo ja katton homo pornoo niin miehet laittakaa niitä kikkejänne niin voidaan jutella anaali pornosta