Ihana nylon-ilta tiedossa

black FF

Tänään tiedossa illallinen hyvin pukutuneena. Vaimolla jotain mustaa ja aidot nylonit ja tosi korkeat korot. Saan valita. Päivää meneekin pohtiessa, olisiko mustat saumallla, klassisesti, vai ihonväriset mustalla saumalla, tai kenties kevyesti ruudutetut. Kaikki SIL-brandia.
Ja illalisen jälkeen yö jatkuu korkeatasoisessa hotellissa, mmm. Sukkia ei riisuta ennen aamua, tuskin kenkiäkään.
Sukkanauhat kuusinauhaiset.

Miltäs kuullostaa, nylonfanit?

8

937

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lljj12

      Lucky bastard ;)

    • FF-N

      Tänään jouluostoksilla verkkokaupassa, naisella lyhyt hame jossa kiva halkio juuri strategisesti oikeassa paikassa, kahdeksanauhaiset sukkanauhat, transparenze sara 70 den sukat, joissa kudottu osuus hieman pilkottaa hameen alta ja sillointälöin muutama klipsikin. Kaupan liukuportaissa pitkää talvitakkia kun hiukan raotti, sukkanauhaa näkyi tuuman verran hameen halkiosta.. samoin kun hyllyn vierellä kyykistyttiin miettimään sopivaa lahjaa kummipojalle niin sukkanauhojen metallisosat kimaltelivat hameen alta. Jalassa kymmenen sentin korolla varustetut nilkkurit.

      Lauantaina sitten taas saumasukat ja ohut pliseerattu hame tansseihin. Pyörityksissä saattaa hiukan noustakin.. viime kerralla oli viimeisen vessakäynnin jälkeen ikävästi alushame unohtunut vyörölle niin että sukkanauhat ja senti verran vaaleaa ihoa näkyivät selvästi hameen läpikuultavan päällysosan läpi. Bussissa ei jaksanut edes alkaa korjailemaan hametta.

    • Kateeks käy.

    • jiiri3

      Olen vasta reilu 20-vuotias, mutta haaveilen seksistä vähän vanhemman naisen kanssa hotellissa. Naisella olisi mieluusti mustat nylonit saumalla, punaiset tai mustat korkkarit ja elegantti meikka, mielellään paljon punaista hyväntuoksuista huulipunaa. Onko jollain kokemusta tällaisesta kattauksesta?

      • Blak FF

        Jiiri,
        Minulla on ollut tuo kattaus jo vuosia omasta takaa. Etsi, niin löydät kyllä.
        Kyllä nylonit tuovat hurjan latauksen.

        niin, tuo nylon ilta päättyi kuten pitikin. Alkuillasta baarissa enne pöytään menoa oli hienoa vaivihkaa vertailla muita ladyja. Aidot nylonithan erottaa. Ei muilla näkynyt. Hieman rypyillä nilkasta, mutta sehän kuuluu aidoissa asiaan, vai mitä mieltä?jatku meni hyvin Himokkaasti. Settinä kiiltonahka-avokkaat, SIL mustat FF ja housuliivi 6 nauhalla. Joka suunnasta saimme molemmat.
        Lisää tulossa...


    • Moi!
      Kateeksi käy....no parhaat on ihonväriset mustalla saumalla..
      Mistä olette ttilanneet nyloneita?
      Itse tilannut Englannista..

    • Onnenpoika olet, kateeksi käy ...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1722
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1558
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      42
      1059
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      919
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      881
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      836
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      778
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      770
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      768
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      740
    Aihe