Hyväksyn

Sut tahdon, vaikka en saisi silti tahdon. Aikaa menee mitä menee.
Silti niin kauan kuin en pääse, annan mahdollisuuden.
4153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

odottaa,minä en ota ensiksi yhteyttä,se on miehen tehtävä ja irl.

Äänestä

Mukavaa, ettet helpolla luovuta vai ymmärsinköhän aloituksen oikein?

En minäkään jätä elämäni tilaisuutta "katsomatta", sillä tämä on ihan ainutlaatuista. Tahdon minäkin. . juuri Hänet, enkä ketään muuta.

Äänestä

Tuus nytten esille sieltä kolostasi vanha piika, tässä enää kauaa jaksa vanhapoika sua ootella. Nytten lähen mestästämmää naapurin vanhaa piikaa, ellet nytten anna.

Äänestä
  • vanhapiika,vaan hyvinkin ehtoisa emäntä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväksyjä kirjoitti:

Sut tahdon, vaikka en saisi silti tahdon. Aikaa menee mitä menee.
Silti niin kauan kuin en pääse, annan mahdollisuuden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu