tule taas kirjoittamaan tähän jotain kaunista.
Shoitsu hei.
vaikeus. elämän
11125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
rakkaani, olet kauneinta mitä tiedän, äänesi ja suudelmasi on ihaninta maailmassa.
Kurja olo, silti optimistinen....
Kauneinta ihmisessä ei ole se mitä hän sanoo, vaan se miten hän ne sanat sanoo. Ihminen on sitä mitä ja miten hän sanat sanoo. Sanat tulevat sydämestä. Ja jos ihmisellä ei ole sydäntä, sanat ovat vain sanoja, ilman tarkoitusperää. Sen tunnistaa, kuka puhuu sydämellään ja kuka suullaan.
Että tämmöinen nyt lohkes äkkiseltään.. ;)
eli minusta ja tästä palstasta nyt ei voi sitten vetää vielä kovin isoa johtopäätöstäkö?
Voin muuten vannoa olevani tuota jälkimmäistä.
Kirjoitat kauniisti. Olet mielenkiintoinen, hyvinkin henkisesti kypsä.. Uskon, että vielä kaunimmalta se kuulostaisi in real life. Ei tuo ollut muuta kuin ajatus. Sori, jos pahoitit mieles. Ei ollu tarkoitus.
Olen sen huomannut, että osaan kirjoittaa tunteellisesti. Henkisesti kypsä,hmm. tuata en olekkaan kuullut aikaisemmin. Voin toki olla. Harmi tosin ettei näitä asioita ja kehuja kuule muuten koskaan ja siksi saattaa minäkuva olla ei niin "hyvä".
Hyvä olet. :)
Kiitos. täytyy lopetella tältä päivältä hiljalleen, ehkä palaamme vielä astioille?
Chat? Jos osaan..en ole ollut aiemmin. Ajatus minulta sinulle. Öitä kauniita. ;)
Joopa joo, taas. :)
Mikä mietityttää?