Kiitos, että poistit

En voi silti ottaa yhteyttä. Ota minuun yhteys jos haluat. Toivon sitä vaikka joululahjaksi.
6179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

deletoin lopullisesti sen edellisen profiilin, sittemmin avannut uuden. Ei pidä heti luulla tulleensa estetyksi.

Äänestä
  • No ei se mitään. Ihana kuulla että olet aukaissut uudet sivut. Pyydä minut sitten kaveriksi, jotta voin todistaa sinulle olevani ihminen.

    Äänestä

En tehnyt sitä sun/hänen vuoksi

Äänestä

Ei siinä ollut mitään järkeä. Laitan sen kohta takaisin.

Äänestä

Yleensä joululahjoille tapaa saada vastalahjan joten jätän väliin : /

Äänestä

elämä. Eihän tuosta fb:stä ole kuin harmia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fb eston. kirjoitti:

En voi silti ottaa yhteyttä. Ota minuun yhteys jos haluat. Toivon sitä vaikka joululahjaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu