eilinen viesti. Teille voi tulla mahdollisuus auttaa "valeystäväni". Muistakaa, että sama voidaan tehdä teille tai on voitu jo tehdä. Toimi niin kuin haluaisit itsellesi tehtävän. Mikään raha ei kuittaa (arvaan että on lahjottu) sitä että kannattaisi vaieta ja kuitenkin myöhemmin voi jäädä kiinni. Fb voidaan piilottaa mutta se voidaan myös löytää.
vale fb
poistettiinko
5117
0Äänestä
Vastaukset 5
Vanhimmat
Lahjoitko kaverisi hiljaiseksi
En ymmärrä kysymystä. En todellakaan, ei olisi edes rahaa lahjoa. Aloitushan on ihan päinvastoin, valefb pitäjät lahjoo jos joku. Onko annettu ymmärtää että minä lahjon?
Onkohan ap ollu vielä täysissä järissään kun tuon on saanu aikaan? Mitähän tuonkin oikeesti on? Hätähuutoko kiinnijäämisen pelossa, vai puolustuspuhe toisen puolesta?
Tarkoitan, että puhukaa aina totta, ei mitään muuta. Ei niin kuin rahan antaja on käskenyt, vaan täysin totta niinkuin on itse asiassa mukana ollut. Ihmisten pahuutta ja epäoikeudenmukaisuutta on vaikea kestää, mutta kyllä olen edelleen järjissäni.
aivan yks hailee mitä aivan oudolle ihmiselle itestään kertoo?
Kerrotko sinä esim. just netistä löytyneelle "uudelle" ystikselle kaiken itsestäsi, mitään siitä salaamatta, mitään siihen lisäämättä, vai nätisti jotain kiertotie kolmatta linjaa pitkin?