Eikä naiset halua minua koska olen ruma ja vastenmielinen.
Haluan myös huomauttaa etten ole käynyt suihkussa enkä pessyt hampaitani taloudellisista syistä johtuen yli kymmeneen kuukauteen.
Kyrpäni ei seiso!
Olen työtön.
5
395
Vastaukset
- pesulle mars
ei se varmaankaan ulkomuodosta johdu vaan siitä,että et peseydy.ja jos on varaa ostaa kaljaa,niin on varaa ostaa myös hammastahnaa ja shampoota.
- Olen työtön.
Ei ole rahaa edes kaljaan.
- pesulle mars
no sitten on kyllä asiat huonosti!
- JVKIO
NIIINKKKÖ
- Ex-pornonäyttelijä
Pitäisikö sinun vaihtaa pornonäyttelijän urahaaveesi ja mennä muihin töihin. Nykyään on aika vaikeaa varmaan työllistyä alalle kun sinulla ei edes seiso ja hygianiaankaan sinulla ei ole varaa. Eikö töissäsi muuten ole suihkua ja hygieniamahdollisuutta? Alakulttuurin hobo-pornossakaan sinulla ei varmaan ole tulevaisuutta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3891919Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek111728Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2411348Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.75947Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel51940Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402898Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä32724- 55710
- 63693
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo68688