Tervetuloa Mikko Rindell Oy:n laskettelumatkalle Åreen!

Mikko Rindell Oy

Lähdemme matkaan 10.3 Turun satamasta Viking Linen iltalaivalla kohti Åren kuuluisia talvimaisemia. Majoittuminen tapahtuu majatalo Mjullfälletissä puolihoidolla, jossa on mahdollisuuden saunoa viikon jokaisena iltana. Paikan päällä vietämme riehakkaita talvipäiviä niin laskettelun, kuin myös murtomaahiihdon merkeissä.
Majatalo Mjullfället on alun perin rakennettu tullitaloksi 1850, mutta jo 1918 Göranssonin perhe aloitti hotellitoiminnan. Majatalo sijaitsee n. 400 m Duvedin rinnehisseistä ja n. 800 m päässä majatalolta löytyy upeat hiihtoladut ja alueen pisin valaistu latu. Tule siis nauttimaan rennosta hiihtokylätunnelmasta ystäviesi tai perheesi kanssa ja koe ikimuistoinen talvimatka jollaista et muualta saa!

Lisätiedot ja ilmoittautumiset linkissä:

http://www.rindell.com/images/stories/ren_matka_maaliskuussa.pdf

tai yhteystiedoista:

MIKKO RINDELL OY
Juho Virtanen
puh. (02) 242 2580
[email protected]
www.rindell.com

2

348

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Koskaan pois...?

      Nyt kiinnostaisi vielä tietää, että ollanko siellä perillä päivä, viikko, kuukausi tai jotain muuta? Vai jäädäänkö sinne lopullisesti? :)

      • Mikko Rindell Oy

        Terve!
        Tieto on tosiaan jäänyt huolimattomuutta pois tekstistä, kyseessä on kuitenkin viikon mittainen matka, 17.3 ollaan takaisin Turun satamassa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      87
      1863
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      157
      1331
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      68
      1141
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      65
      1012
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      82
      941
    6. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      87
      862
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      850
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      836
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      47
      827
    10. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      810
    Aihe