Xsara Picasson nykiminen...

Tietäisikö kukaan mistä johtuu Xsara Picasson nykiminen kiihdytyksissä pienillä vaihteilla ja kierroksilla? Kun ollaan päästy 100km/h yli niin nykiminen loppuu.
Picasso on vm.2000 ja ajettu 170tkm.
Mitään muita ongelmia tähän asti ei ole ollut!
3764
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miten Picasso ja Vts liittyy toisiinsa?

Äänestä
  • Ei mitenkään, kunhan käytin sitä nimimerkkinä!

    Äänestä

En tiedä mistä johtuu, mutta jos lohduttaa niin mun samanvuoden patonki nykii kanssa. Vika esiintyy vain lämpimällä moottorilla. On siis näköjään jokin tyyppivika?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VTS kirjoitti:

Tietäisikö kukaan mistä johtuu Xsara Picasson nykiminen kiihdytyksissä pienillä vaihteilla ja kierroksilla? Kun ollaan päästy 100km/h yli niin nykiminen loppuu.
Picasso on vm.2000 ja ajettu 170tkm.
Mitään muita ongelmia tähän asti ei ole ollut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu