Gay kuppilat Mikkeli

Mistä löytyis gay-seuraa nuorelle gay kundille, olen 18 v. Olen komee ja silleen, hyvässä kunnossa. Oisko tänään kharmaan menossa muitakin gay-poikia ? :)

Tunnistat mut pinkistä sateenkaari hupparista ja tiukoista nahkahousuista olen vaalee hiuksinen hoikka lyhyt kundi ;)
22836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Löytyy seuraa mä tulen kanssa olen business matkalla mikkelissä, asun vaakunassa voit tulla mun huoneeseen yöksi. Keksitään kivaa tekemistä miesten kesken.

Äänestä

Voi pojat pojat kun sinne Vaakunaan ei noin vaan yövieraat pääse..Joudutte nyt keksimään kivaa tekemistä iha muualla..:D

Äänestä
  • Hetkinen, eikö todella pääse toisen seurassa sisälle huoneeseen? Kyllä muuten pääsee, koska hotellihuoneissa käy jopa perheenjäseniä vierailulla.

    Eivät ne tule koputtelemaan iltakymmeneltä että "Hei se toinen kaiffari ulos, aletaan siityä yömoodiin".

    Ette taida oikeasti yöpyä hotelleissa kovinkaan usein XD

    Äänestä

Pääsee jos, toinen maksaa kahdsta henkilöstä etukäteen ;) !!
Tosiat kehiin, siinäpä sulle homojen vihaaja!

Äänestä

Kuka sano et vihaa homoja?Mutta hyvin ajateltu jos on maksanu kahdesta etukäteen..Kivaa iltaa vaan molemmille..Ja aamupalan muistatte sit käydä syömässä..

Äänestä
  • Käsien pesut ensin sit ennen aamupalaa. Ettei Marie-keksi ala näyttämään Dominolta.

    Äänestä

Mikkelin vastine DTM,lle lopetti jo ajat sitten, eli Kisabaari. Lähemäen baarista voisi löytyä Freddie Mercuryn näköisolentoja.

Äänestä

Keskusbaari on so last season..Tosin nykyään siinä paikalla oleva paikka tarjoo palveluita ainaki jos paksu lompakko..Meinaa ko.ala kaikkee muuta ku mitä annetaan ymmärtää..

Äänestä

Marskinranta on hyvä paikka kanssa.

Äänestä

Hei muut gayt :) :)
Täytyy tässä valmistautua Tiki Baariin lähtöön oisko muita gay poikia lähdössä P Pinkistä vaatettuksesta ja veeleista hiusista tunnistaa ;) Joss, saan sulta tulee veskissä niin tarjoon pinkin drinksun ;) Eli entiseen kharnaab heti kun aukee, iiik ei kai tuu kauheesti naisia sinnne yök!

Pusuja puauja kaikille pojille ja miehille, saatan vaikka puristaa pepusta jos, oot kiinnostava ;)

Äänestä

Heippä minäkin olen menossa, laitan pinkin ruusun paitaani ja minulla KONE-Helsinki vyö ;) Saat imee jo, veskissä :P Tuu minu n luokse yö kylään ;)

Äänestä
  • No heippa pusuja !

    Mä meen nyyt 21:00 tuu samaan aikaan otan liukkaria mukaan ;) ;)

    Äänestä

Nähään kohta pusu ja hali :)

Äänestä

Tänään mennään mun uuden poikaystävän kaa karaokelle Pub Maaherraan pidetään Gay-poikien jatkot halukkaita kans laulelee ja imuttelemaan :P ?

Ollaan paikalla 22:30

Äänestä

Sillälailla.... kannattais muuten liukkarin lisäksi muistaa myös ne KUMIT - liikkeellä on vähän sitä sun tätä pöpöä, aina!

Äänestä
  • Joo, flunssaa on kuulemma liikeellä.

    Äänestä

rantakylänhuoltsikalla on jokune hani pupu pyh

Äänestä

Kyllähän homoillekin saisi olla joku kohtaamispaikka.

Äänestä

Minulla myös nahkahousut,tuu käymään jos kiinostaa

Äänestä

Tapahtuuko Mikkelissä todella tällaista toimintaa?

Äänestä

Viteolle ei muuta kuin pyllistät ;-)

Äänestä

Ei Mikkelissä ole paikkoja homoille, eikä niistä tykätä. Halveksuntaa ja vihaa saavat, jos maisemissa pyörii. Oksettavia olioita. Siinä ei komeuskaan auta.
Mikkelissä ei homoja kaivata. Järki hoi.
Eikös ketjun avaajalle löydy tyttöjä. Eihän ole normaalia olla poikien kanssa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


GayBoyMikkeli kirjoitti:

Mistä löytyis gay-seuraa nuorelle gay kundille, olen 18 v. Olen komee ja silleen, hyvässä kunnossa. Oisko tänään kharmaan menossa muitakin gay-poikia ? :)

Tunnistat mut pinkistä sateenkaari hupparista ja tiukoista nahkahousuista olen vaalee hiuksinen hoikka lyhyt kundi ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu