Varokaa tätä firmaa

http://www.cylex.fi/yritys/arvokiinteistöt--lkv--10339548.html

Se ryöstää rahanne. Ensin arvioi asunnon arvon kymmeniä tuhansia yläkanttiin ja myy pitkään ja lopuksi asunto myydään yhtä halvalla kuin olisi myyty asunnonosto.fi:lle.
38477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä ton asunnonosto.fi:n hintataso on? Uskaltaako ottaa yhteyttä...jos sillee helposti myis ja jäis vuokralle

Äänestä

Mikä siin on, et ku joku on keksiny hyvän tavan tehdä rahaa ja työllistää porukkaa, ni aina löytyy joku, ku alkaa vinkuu??

Äänestä

Selvä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


´´¨¨ kirjoitti:

http://www.cylex.fi/yritys/arvokiinteistöt--lkv--10339548.html

Se ryöstää rahanne. Ensin arvioi asunnon arvon kymmeniä tuhansia yläkanttiin ja myy pitkään ja lopuksi asunto myydään yhtä halvalla kuin olisi myyty asunnonosto.fi:lle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu