lapset samassa tarhassa

on meinaan kivan näköinen typy äitinä pojan tarhakaverilla
9178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Missä tarhassa?

Äänestä
  • Tre

    Äänestä

Antaa olla..eipäs rikota perheitä..joulukin tulossa.

Äänestä
  • Eikö sinkuilla ole lapsia tarhassa?!

    Äänestä

täälläkin pisti silmään komea mies.. :) lapseni tarhakaverin isä.. harmi vaan että niin kiireellä piti lähtee ois voinu pitempäänkin tuijotella :D

Äänestä
  • vielä on vuosi ennen eskaria-hyvin ehtii:)
    Joulujuhlassa ainakin näkee

    Äänestä

lapset päiväkodissa.

Äänestä
  • pilkunn*jat vaseliinissa, korviaa myöten.Huaahaha

    Äänestä

Mä ihastelen eskarin opea, upea nainen. Mukavaa aina hakea poitsua päiväkodista.

Taitaa ope olla vieläpä yh...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hellofbark kirjoitti:

on meinaan kivan näköinen typy äitinä pojan tarhakaverilla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu