On se taitava ja pelkkää talenttia..
http://www.youtube.com/watch?v=ynPV7--wQAs
hah haha hah hah hah hah.. Säälittävää !!!
http://www.youtube.com/watch?v=ynPV7--wQAs
hah haha hah hah hah hah.. Säälittävää !!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Petri on melkein yhtä taitava ja vakuuttava tuon muovilelun kanssa kun
tämä herra tässä, eli Urban Ninja:
http://www.youtube.com/watch?v=D2kJZOfq7zk
Anteeksi nyt mutta Ninja.n hommia oli ihmisen eliminoiminen, tietämällä ihmisen heikot alueet, kuten hermoston painanta pisteet jne.
Ei tälläset sirkus temput mitään ninjaa kenestäkään tee.
Tena Petri tietää Lothar Anssin heikot alueet ja hän painaa vaikka tappiin tai hermoon asti koko yön.
UIK UIK
Ihanaa Petri! UIK
Tota Tenaa ei vaan pysty katsomaan. Eikä ole ilo silmälle se toinenkaan pikkuruinen homo.Mutta onneksi daamit on sitten komioita. Paitsi Julia joka on liika laiha. No Johannalla sentään on vahvat emännän jalat.
Kuvitelkaa jos muinaisessa Japanissa olisi Petrin kaltainen Ninja astunut kylään ja heiluttanut muovista viikatettaan. Luultavasti kylän päällikkö olisi tehnyt mitä tahansa välttyäkseen nauruun kuolemiselta.
Tuo pentu ei ole enää täysillä!Ajatelkaa sen vanhempien häpeää kun pojasta leviää moisia kuvia ja juippi vielä asuu vanhempiensa nurkissa!Kyllä pitäis isäpapan antaa pojalle vähän neuvoja tai käskeä muualle kuvattelemaan.On ressukka ilmestys kun matkii raukka tuksua liikkeissä ja on vieläkin tönkömpi jos mahdollista kun esikuvansa.Hyi helvetti mikä pelle
Kuolo korjaa hänet äkkiä tuolla remuamismeiningillä.
enemmän hoidon tarpeessa, esiintyjät vai yleisö? Pitääkö tuollaisen koikkelehtimisen näkemisestä vielä maksaakin? Ei hyvää päivää, mitä touhua.
Tuskin vanhempia hävettää kun ovat pojastaan prinsessan kerran kasvattaneet DD
Myötähäpeä kasvoi niin suureksi, että en pystynyt katsomaan videota loppuun saakka.
Onko kysymyksessä K-18 filmi ??
Minusta Petrin pitää mennä seuraavaan Suomen Talent ohjelmaan puolisonsa Anssin kanssa yhdessä. He voisivat tehdä näyttävän miekka ja tulennielentä extreme-shown
Petri Pumppu on kova jätkä!
Miten Petrin puoliso Anssi antaa kultansa tehdä noin vaarallisia ja vaativia liikesarjoja tuon terävän viikatteen kanssa?
Ninja Tenan antama sylitanssi on pelottavaa katseltavaa.. (katso jos uskollat)
http://www.youtube.com/watch?v=eX1024A0f84
Anssi luottaa rakastettuunsa Petriin ja yhdessä he tekevät vaarallisia extremetemppuja. He voisivat mennä Talenttiin ensi vuonna.
Suomen Bruce Lee.
Petri ja Anssi telkussa. Anssi on Petrin (maajussi) morsian.
MIes (?) joka on kovempi kuin Texas Rangersia esittävä Chuck Norris
Petrin lanteen pyöräytys saa aikaan jopa Tsunamin (vanha viidakon sanonta)
Mitä tämä kauniin Johannan morkkaus oikein on?
Johanna ei ole kaunis vaan elähtänyt ja läski nainen joka nolaa itseään julksuudessa jatkuvasti. Petrin heiluminen herättää myötähäpeää, eikö sen vanhemmat sano mitään sen touhuihin? Eikö niitä kiinnosta että Petri vetää siinä samalla heidän maineensa lokaan kun nolaa itseään? Pennan vanhempien maine on tainnut jo mennä, heistä liikkuu aikamoisia huhuja ja heitäkin pilkataan. Onko tuollainen kaiken arvoista?
Wannabe tyrkky tekee mitä vain, että saisi edes viideksitoista minuutiksi huomiota.
Kumpi on KOVEMPI. Anssi pumpun kanssa vai Petri muovisen sirpin kanssa?
Kaksi lihavaa idioottihomoa heiluu muovihärpäkkeitten kanssa - eikä siinä vielä kaikki: lauteille lyllertää läski-lady-Barbie sisarensa Kooman kanssa. WOW!
Sensei Master-Pakara... HAI
Video kuvattu ajalta, jolloin oli vielä onnellinen Friikki Adams family..
Tämän ketjun videoita on kiva katsella aika ajoin, hyvä! :)