milloin tulee murros ikä

Olen 15v eikä mulla oo tullut vielläkään murros ikää hävettää kun muuut mun luokalla on tullut murros ikä ja niillä on karvoja semotteissa paikoissa jossa mullla ei ole missä viipyy murros ikä
155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ooutoa mutta muista kaikilla tulee ajlaan! Mutta mullakin karvoja ja oon vast kymmenen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ongelma4 kirjoitti:

Olen 15v eikä mulla oo tullut vielläkään murros ikää hävettää kun muuut mun luokalla on tullut murros ikä ja niillä on karvoja semotteissa paikoissa jossa mullla ei ole missä viipyy murros ikä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu