Maksamakkaraa rotille?

rottuliina

Moi, voinko syöttää rotilleni maksamakkaraa? Ja mitä tarkoittaa se että ainakun menen avaamaan häkin oven että ne pääsee ulos tai muutenvaa katson että mitä ne puuhailee siellä, niin joskus ne avaa suuta "haukottelee" ja nostaa etutassua ihankun moikkaisi. Mitä se meinaa?

2

218

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 11+5

      Voit syöttää mutta älä paljoa.
      Tuo haukottelu on haukottelua ja etutassun nosto venyttelyä.

    • Sedä

      Veikkaisin että maksamakkara on aika suolaista (en tosin tiedä kun en itse käytä :D) Suolaisia ruokia taas ei kannata antaa kuin ihan pikkiriikkisiä kulmia maistiaisiksi. Rottahan on aika kestävä otus ja voi syödä maistiaisia melkein miestä hyvänsä :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      157
      2475
    2. 79
      1056
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      236
      997
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      121
      966
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      73
      803
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      76
      635
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      91
      573
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      50
      556
    9. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      532
    10. Ei siitä mahdollisesta suhteesta

      saa kukaan tietää jos niin haluat❤️naiselle
      Ikävä
      36
      498
    Aihe