Tämä halpoja otteli eilen em tittelistä. Mies oli kyllä aivan kädetön,ei mitään mahdollisuuta. Miten tämmönen voi päästä titteli otteluun,kun ei vastustajakaan kummoinen ollut.
Häly
Eko8
353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Varmaan pohojanmaalta kerätty joku kolehti, että saatais matsi aikaiseksi, mutta tyhmät valitsikin väärän ukon naruneliöön vastustajaksi. Pataan tuli ja komiasti. Seuraavaksi voikin sitten etsimään normihommia....vaikka portsarina....siinäkin voi tosin saada kärsäänsä..!!??
Vai ei vastustaja ollut kummoinenkaan. Etkö sä tiedä nyrkkeilystä mitään Tollo? Oletko kenties nähnyt ottelua mistään? Jos vähänkään nyrkkeilystä mitään tietää, niin tietää ainakin sen että Palsternak on aivan huippuluokkaa. Tuo puolalainen tulee olemaan taatusti MM-kehässä vielä tai euroopan mestari vielä pitkään. Itse yllätyin että kaveri oli noin hyvä. Juholla ei ole mitään häpeämistä tuossa ottelussa, aika moni olisi kuikuillut jo omaan kulmaansa moisten pommien osuessa että heittäkää jo se pyyhe mutta ei Juho.
Palsternakka oli ihan ok; Haapoja liian pieni ja voimaton. Läskit pois Juholta ja raamiensa mukaiseen sarjaan - mars.