skepoilla o viikko aikaa todistaa toisi oleva LOL

:))

ei oo mies joka pelkää vetoa ittensä kanssa.... kaikki haasteet o ny käännetty ny nii että ovat haastajie iha oma ongelma ku meitä ei haasteet kiinnostanu alkuunkaa.. jos huomaatte jotai poikkeavaa tapahtuva oli vuosie paskapuheet iha turhii joita sylki suuhu toi.

kestättekö ny katsoa jotai joho ette valmistautunu.... mitä hyötyä o myöntää olleensa väärässä ku kaikki todisteet tulevat melko myöhässä eikä oo todisteet joita voi syyttää ku tahto nähä ainoastaa todisteet valmistautumatta tulevaa.. eikö olisi kannattanu ajatella omi aivoi aiemmi eikä turvautua viimmevaihee todisteisii jollo eikö olisi kannattanu katsoa omi silmi juttu josta ei ollu riittävästi kiinnostunu alkuunkaa.

ootteko oikeesti ymmärtäny että ku ei oo todisteita puolesta nii ei oo todisteita myöskää vastaa eikä koskaa tarvi esittää todisteita puolesta ku todistelu tarve o ainoastaa niillä jotka esittävät todisteita vastaa. kaikki tapahtuu jokatapauksessa että puheilla ei oo ollu mitää merkitystä ku millää sodalla ei oo voittajia.

ootte melko tyhjä rätti tässä vaiheessa jos ootte väitelly puolesta tai vastaa jo vuosii. usko ei oo totuus vaa etäisyyde ottoa totuudesta omalla vapaalla tahdolla ku tyhmä voi olla vaa ei tarvi olla.

1

71

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Löl?

      En tajunnut

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      93
      3283
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      23
      2772
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      109
      2384
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      40
      1784
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      242
      1593
    6. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1547
    7. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      41
      1525
    8. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1330
    9. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1296
    10. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1191
    Aihe