moniko vakoillut

onko moni vakoillut kun vanhempanne harrastavat seksiä? itseäni on alkanut ajatus kiinnostamaan.
5468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

muutaman kerran olen ovenraosta tiiraillut ja runkannut siinä samalla. onko soveliasta pyytää jälkiliukkaille tai mutsilta käteenvetoapua?

Äänestä
  • perjaattessa seksi äidin kanssa on kiellettyä. mutta en kyllä itse kokisi vääräksi jos molemmat halukkaita. olisihan sekin kokemus. jos nyt päädyt jälkiliukkaille niin muista varmistua ehkäisystä.

    Äänestä

Hyi sairasta touhua tollainen

Äänestä

Järkkyä edes ajatella tommosta!

Äänestä

Vakoilen aina kun tiedän että vanhempamme nussii ja runkkaan. Ja joskus kun isä on ulkomailla töissä ja äiti masturboi niin vakoilen ja runkkaan ja olen myös tuolloin meinannut mennä kysymään haluaako että autanmuuta en ole viellä uskaltanut mennä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinnostunut vanhempien kirjoitti:

onko moni vakoillut kun vanhempanne harrastavat seksiä? itseäni on alkanut ajatus kiinnostamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu