Ultimatemarket kota

Onko kukaan tutustunut/ostanut kyseisestä paikasta Grillikotaa !
Mitä mieltä laadusta yms.Onko hintansa väärti -2K€
42686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itsesi harmilta äläkä sekaannu siihen puljuun, niin paljon on kuulunu huonoa palautetta tuotteista joita myydään jollain "ultimate" nimellä

Äänestä

En kyllä ostais mitään, ovat noita rosendahlin juttuja, kannattaa harkita tarkoin.
Porin Puupojat valmistaa myös kotaa, en ole ostanut, mutta iso aitta ostettiin pari vuotta sitten. Paketissa oli kaikki just nappiin, palvelu muutenkin ihan jees. On varmaan muitakin valmistajia, kannattaa tosiaan etsiä ultimatelle vaihtoehtoja.

Äänestä
  • Näyttää tuossa firmassa olevan jopa 30m2:n aitat tehty tuumasesta laudasta. Vähintään kolmetuumaista pitää seinät olla tuonkokoisessa.

    Äänestä

TÄÄLTÄ ON OSTANUT MONET TUTUT JA SUKULAISET.WWW.HYVANKAUPANPAIKKA.FI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kota kirjoitti:

Onko kukaan tutustunut/ostanut kyseisestä paikasta Grillikotaa !
Mitä mieltä laadusta yms.Onko hintansa väärti -2K€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu