Missä kokoontuvat, muutin juuri tänne ja anaaliseksi kiinnostaisi.
Homoseksuaali Ilomantsissa?
guy jorma
11770
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
http://www.msl.fi/index.php?pid=160
Hahaaaa homo hahaaaa
Hahaaaa homo ja hetero hahaaaa
Hahaaaaa agentit hahhaaa.
Ps. Hahhaaa...
Teboilin baarissa.
Eihän kukaan seuraa etsivä näin toimi. Oli huono idea lähteä seksuaalisen suuntautumisen nimissä liikkeelle, jos seuraa etsit. Näkisin, että olipa hetero tai homo, kukin kokoontuu, missä valtaosa ihmisistä yleensä seuraa hakisi. Eivät ne homotkaan valikoidu siten, että samanlainen suuntauminen riittää. Kyllä siihen vaikuttavat myös tunteet, kolahtaako kohdalle vai ei.
Olet kyllä täysin väärässä, toiminee Hesassa, ei täällä.
sitä on käyty Hesassa asti....
Se on maalaisille Hesa ja syntyperäisille helsinkiläisille Stadi.
Varmaan tuntuu kivalta pilkata nimettömänä vähemmistöä, kuten tuo aloittaja tekee.
Itse asiassa vaikuttaa tollolta! Näitä tollojahan täällä riittää. Muistetaan vaikka viime talven presidentinvaalien TV-haastattelussa Ilomantsissa yhden tollon kommentti
Mendin puariin iltakaljalle tänään löytyiskö btm-kundia seuraksi ;) ?
Kelpaa myös Top-kundit ?? Olen bear tyyppinen 50v Btm -mies. Imut ja panot onnistuu minulla huone pääskynpesässä ;)
Tänään voisi käydä myös siellä mendin baarissa kuulemma löytyy karvaisia btm-poikia. Täällä 170cm / 90kg, blondi hiuksinen tanakka ukkomies, ei hattaa että olen 55v. Nähdään kohta tilaan paksun kepap rullan voit tulla haukkaamaan toisesta päästä kanssani ;) Sitten jatkoille soihtulantien asunnolle kerrostaloon :)