rivitalo palaa

porkan esislummialueella..

epäilykseni heräävät
5132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tiesin sen

Äänestä

Aina kun slummista käryää 1 rakennus, pitäisi k.o. kohta asfaltoida parkkipaikaksi.Jos joku slummin asukki selvisi elossa, kumivene ja mela käteen ja mereen.

Äänestä
  • Onko mäyräkoiran kakit korjattu ?

    Äänestä

Räjähtikö kannabistehdas???

Äänestä

Joku kadulla sanoi, et pontikkapannu räjähti. Oli pirimies ja luomet lurpulla. Linna kutsui ja metskut päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ds. 1 tabletti vrk kirjoitti:

porkan esislummialueella..

epäilykseni heräävät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu