Monesti olen nähnyt kun nuoret naiset ajelee bmwllä. Onkos kellään tietoa näistä naisista kuka ajelee omalla tai isipapan bemarilla? Niin mennään perä luistossa iltaisin ties missäkin. Siis NAISET.
Bmw kuskit
rgrre
191158
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
.. löytyis elämä?
"Mistä löytyis elämä?" Etkö pöljä parempaa keksi? Kunpa vain ei menisi kenenkään elämä näiden bemari-idioottien, ajotaidottomien paskojen vuoksi. Siinä sinulle olisi elämää kylliksi jos joutuisit tällaisen bemaripaskahousun yliajamaksi, tai jos joku läheisesi vaikkapa lapsesi kokisi sen kohtalon. Sillä, onko bemari isäpapan vaiko kenen, ei ole mitään väliä.
Kait ne niitten tenavien omia on, vanhat bemarit on aina olleet poistomyynnissä saksassa, ne ei kelpaa afrikkaan eikä venäjälle joten ne myydään entisiin itäblokin maihin, kuten suomeen muutamilla satasilla. siihen suomen autoverotonni päälle ja välittäjän kulut niin semmoisen saa 3000 - 4000 ekellä.
Pääasia että menee luistossa. Ennen kun miehet olivat miehiä, niin joka mies nautti sivuluisusta. Nykyiset corollapellet ovat pystyyn kuolleita.
et taida tajutakaan miten idiootti olet
Mutta valitettavasti me ollaan jo eellä. Eli sinuun verrattuna olen suoranainen älykkö.
Ja sitten ollaan talvella muna jäässä ulkona kun ei munanjatke liikukkaa minnee ku on tiet vähä jäässä
Opitko mitään autokoulussa? Pitää olla kaikki apulaitteet, että osaa ajaa? Jo on elämä vaikeeta, jos ei osaa takavetoisella ajaa talvikelissä!
homppeli olen
Lääketiede pystyy auttamaan sinua, rohkeasti lääkäriin. Ei ole pakko alistua, taistele itsesi takaisin heteroksi!
Eräs rima on taas alittunut.
Onnittelut tuppukyän tumppupojalle ansiosta :)))
Alkuperäiseen kysymykseen, mitähä väliä on sillä kenen nimis se auto on jol ajaa? Tai kenen rahoil ostettu, kuhan ei o varastetut rahat kysees. Tai ehkä se vaan on jollekki kova juttu ku on saanu johonki aasianpommiin rahoituksen järjestyy. Ja kestovituksen itselleen aikaiseksi.
tulin ruk juhliin tänne kylmään haminaan.kaupungilla kävellessäni en voinut olla näkemättä miten huonoja sladeja paikalliset bemu kuskit ottivat.menkää vaik jääradalle eka harjoittelee ennen kuin jäpöstelette keskellä kylän raittia.
Ei ole jäärataa. Katu on ainoa harjoittelumahdollisuus. Eikä siinä vielä kaikki, paikalliset bemu kuskit on vieläpä ajajien parhaimmistoa eli muut ovat vieläkin paskempia. Synkkä totuus täällä Haminassa.
On ne vaan nuo Bemarit hyviä autoja, pakkohan se on tunnustaa. Ei voi mitään. Ja hienoja pelejä.
Kyllä ne on isin ostamia autoja! Naisilla! Hamina on junttila....Kaikki sellasia putkiaivoja että hohhoh...
Se on Sanna siellä ajelemassa :D
Ainoastaan juntit rullaavat yötämyöten romuillaan heittämässä sivuluisua, noh, kukin tyylillään. Antaa lasten leikkiä jos leikityttää :D Lähinnä huvittaa koko touhu
Nimeä en kysynyt, mutta annoin kyllä isoa läskiä kalua sille blondille nakkarin parkkiksella. Hyvin imi!