Onko jotain ravintolaa missä he käyvät?
Missä espanialaiset hoitajat
Pepe99
12261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
olet pöljä pelle vetele vaan käteesi äidin peräkammarissa ja jätä ihmiset rauhaan.
Pepeee, et sie niiltä saa kun ovat hartaita uskovaisia. Mutta kyllä näistä kotimaisista hoitajista löytyy anteliasta väkeä, varsinkin lähihoitajista nimensä mukasesti.
missäs baareissa tai ravintelioissa heitä voisi bongbongaa..??
Tuskinpa heitä kiinnostaa Kotkan räkälät.
No joka kuppilasta löytyy ainavalmis lähihoitaja. Niitähän on pilvin pimein. Jos ei muualle kouluun paperit riitä, niin lähihoitajaks pääsee kaikki ketkä haluaa surkeella palkalla tehdä kaikki p****hommat. Ei siis paljon vaadita.
Bongaa niitä kirkossa, tosi uskovaisia. Eka kysymys kun tulivat vantaalle, mikä uskomus suomessa on yleisin, ja onko kotkassa lutherilaista kirkkoa? Kaikki ovat uskovaisia ja pimsaa jaellaan vasta hääyönä. Mitä tyttöjen päälle näin, niin tiukat on kriteerit.
Minusta heidän kannaltaan todella ymmärrettävää ja jopa fiksusti ajateltu kysymys.
Samahn minullakin työkaveri ulkomaalainen syötiin jouluruokaamme ..
Muilla oli lautasella kinkkua .. Paitsi yhdellä . Ymmärsin että ei kannata kysyäkkään jotta miksi ei kinkkua.
Kulttuurierot kunniaan..
Eiköhän nuo Espanjattaret ole Katolilaisia?
Marlonissa viihtyvät. Äsken pyörähdin Marlonissa iltaoluella ja siellä olivat. Aika iloluonteisen oloisia typyköitä.. Harmi etten ole sinkku.
Suosi kotimaista lähihoitajaa Pepe!
Ne on semmosia pihtari tärkeiliöitä joita ei viitsi tuntia kauemmin kuunnella.
Suorantoiminnan periaatteella homma toimii. Ulkomaalainen on parempi.
Sen takia monet menee naisiin esim. Thaimaahan..
Esperantar tuo mukavaa lämpöä meille.
Kyllä ihan kiva.