Mua v*tuttaa!

Voi pylly

Minkä ihmeen takia sitä luuli, enne lasta, että sen kanssa tulee olemaan kohtalaisen helppoa ja mies rakastaa mua sittenkin kun muksu on syntynyt?
Oon ihminen jolla ei ole ollut ennen raskautta kavereita ja nekin vähät joita on, oon saanut itselleni olemalla aktiivisesti netin keskustelupalstoilla. Sekin on varmaan tön koulukiusaamistaustan syytä.

Nyt mua vituttaa se, että mies sanoo mulle, miten mun pitäisi opiskella ja tehdä kun lapsi menee hoitoon, Ei se vittu mene sinne koko ajaksi, meidän täytyy silti sitä hoitaa ja huolehtia. Miten kirjotat lukiosta ällän paperit ja haet lääkikseen, jos lapsi roikkuu toisessa puntissa ja mies (opiskelee amk) ei voi tehdä mitään muuta kuin istua koneella ja hinkata sitä VITUN hiirtä. ja kääistä joskus koulussa ja aina juosta niissä juomatapahtumissa!

Joskus tämä äiti kaipaa ikäistään seuraa ihan vaan nollatakseen kaiken mitä elämästä on vielä jäljellä.

1

180

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • idiootit...

      no vittuako hankit lapsen.. tuskimpa tulet mitään älliä sieltä lukiosta kirjottamaan kun sulla on ajatukset ihan jossain muualla kuin koulussa lapsen takia.. ja sitä paitsi millä ajattelit elättää lapsesi 6-10 vuotta kestävän koulutuksen ajan, jos lääkikseen aiot päästä.. ehkä ois kannattenu käyä koulut ensin ja hommata sitten penska :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      330
      7549
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      71
      5341
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      101
      4554
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      17
      4362
    5. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      122
      4171
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      52
      3917
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      154
      3790
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      74
      3697
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      29
      3596
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      84
      3432
    Aihe