Hyvää Joulua

Niinalle
7193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

samoin :)

Äänestä

sain kyrpä äsken taka penkilla

Äänestä

panin karjalaista muija ,ja shludmilan

Äänestä
  • nauttikaa toisistanne, onnea molemmille!!

    Äänestä

ja terveisä lähettää myös Vuokko vaimo

Äänestä
  • Puuhamies taas vauhdissa :)

    Äänestä

se on varmasti toi karjalainen navetan pummi pete,joka pane sortavalaisi naisia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


#puuhapete # kirjoitti:

Niinalle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu