En koskaan

tahtonut sulle mitään pahaa. Muista se. En ikinä.
7202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

länkyti.jänkyti.vänkyti. jne.

Äänestä

Petit kuitenkin. Rakastuit toiseen ja heitit mut pois. Hyvää tarkoitit? Kun näet minut tänään, näet kasvoiltani vihan. Rakkaus on tapettava vihalla. Muista se. Se on osa prosessia. Jonain päivänä kasvoiltani ei näy mitään. Odota sitä päivää.

Äänestä

länkyti.jänkyti.vänkyti. jne.

Äänestä

Niimpä niin...

Äänestä

tahtonu tahtonu blää blää blääää blää blää bläääää bläääää

Äänestä

Toivon tosiaan, että Karma toteutuu.

Äänestä

Olisi oikeasti hyvä kertoa toiselle suoraan mitä ajattelee.
Ja anteeksipyyntö näin joulun alla, voi tuoda hyvän mielen myös toiselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jollekin vaan. kirjoitti:

tahtonut sulle mitään pahaa. Muista se. En ikinä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu