multa on unohtunu tää linkki, mutta tässä tää nyt on: http://www.kauppalehti.fi/auto/uutiset/suosikkimallit romahtivat usan kolaritestissa/201212328605?utm_source=iltalehti.fi&utm_medium=boksi&utm_content=Versio1&utm_name=Boksi
Toytota menestystä
Kiala Viulu
483
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
"Erityisen paha isku on Toyotalle, jonka maine on kärsinyt monista, suurista takaisinkutsukampanjoista. Hiljattain Toyota maksoi Yhdysvalloissa 17,35 miljoonan dollarin korvaukset siitä, että se kutsui myöhässä malleja kaasupoljinkorjaukseen. "
Paperista ja liian ohuesta/heikosta pellistä ei vaan voi autoo tehdä!!! Luulisi japsienkin jo sen oppivan, mutta EI!!
voi vittu ei tässä näin pitäny käydä. nyt kyllä soitan kialalle ja velipojalle. puhutaan joulun kunniaksi vähän paskaaaaa.
Voi vitun urpot käyttäkää aivojanne jos teillä semmoset on !!!!!! Kyllä kaikkien autojen saamat tähdet putoo jos arvostelu kriteerit muutuu AASIT!!!!!!!!!!!!
Kylläpä Kiala Viululla on nyt pinna kireällä, relaa nyt vähän. Ei ole terveellistä sinun päivystää palstalla 24/7, vaikka nimimerkkiä ahkerasti vaihteletkin.