Joulu ja uusivuosi yksin

Mistä yksinäiset löytyy seuraa koko lomien ajaksi?
5326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hyvä asia,olla ihan omissa oloissa vaan,niin teen itsekkin

Äänestä

Seuraa ei löydy mistään.

Äänestä
  • Mistä olet etsinyt?

    Äänestä

TV1:ltä tulee joka vuosi uudenvuoden aattona "Dinner for one". Katson sen aina ja nauran.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikkein yksinäisin kirjoitti:

Mistä yksinäiset löytyy seuraa koko lomien ajaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu