Myydään Xbox käytetty mukana tulee xbox ohjain ja crash bandicoot peli ja halo( halo voi tökätä ja sitten mukana tulee kaikki xbox liittimet ja johdot että sen voi liittää telkkariin nämä kaikki tosi edulliseen hintaan. jos olette kiinostuneita niin vastailkaa tähän viestiin!!!
Myydään Xbox!
6
1441
Vastaukset
- saat
myytkö?
- uutenakaan
Ostin itse viime viikolla Joensuun Gigantista xbox ohjain 2peliä 109 €. Ei käytetyllä enää paljoa saa.
- ohoh
uutenakaan kirjoitti:
Ostin itse viime viikolla Joensuun Gigantista xbox ohjain 2peliä 109 €. Ei käytetyllä enää paljoa saa.
Oma halvin hintabongaus on 189,90 euroa uudesta laitteesta tähän mennessä parin viikon takaa. Tuo 109 euroa tuntuukin aika hurjalta.
Jos Gigantissa myydään 109 eurolla, ostan aika varmasti itsellekin oman, kun tähän mennessä olen pelannut vain kavereiden Xboxeilla. - viiru
ohoh kirjoitti:
Oma halvin hintabongaus on 189,90 euroa uudesta laitteesta tähän mennessä parin viikon takaa. Tuo 109 euroa tuntuukin aika hurjalta.
Jos Gigantissa myydään 109 eurolla, ostan aika varmasti itsellekin oman, kun tähän mennessä olen pelannut vain kavereiden Xboxeilla.tullut varmaan kirjoitusvirhe hänellä. uutta x-boxia et löydä mistään alle 170e.
- tinkivara
viiru kirjoitti:
tullut varmaan kirjoitusvirhe hänellä. uutta x-boxia et löydä mistään alle 170e.
Halvin löytämäni Tampereella, http://www.gamelife.fi
- uutenakaan
viiru kirjoitti:
tullut varmaan kirjoitusvirhe hänellä. uutta x-boxia et löydä mistään alle 170e.
No, kyllä mulla tuo kuitti on edelleen lompakossa ja siinä lukee vieläkin 109€. Jos joku ei usko että sain xboxin tuohon hintaan, ei se oikeastaan ole minun ongelmani. Ellei sitä olisi sattunut tuohon hintaan kaupassa olemaan, en olisi sitä ostanutkaan. Kysymys kun oli eräänlaisesta heräteostoksesta... Toisaalta, en aio palauttaakaan.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501489
- 104921
- 75733
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15583ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40514Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..44472- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402